Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

MYDŁA W PIANCE

Dostępna na rynku oferta

Oferujemy Państwu szeroką gamę mydeł z kategorii mydło w piance. Warto zapoznać się z tym, co oferujemy. Nasza oferta obejmuje jednorazowe wkłady, mydła w dozowniku bardzo wygodne i praktyczne w stosowaniu w lokalach gastronomicznych, gdzie zwykle potrzebne są duże ilości detergentu, możliwie najlepszej jakości. Wkłady oferowane są w różnych gramaturach, dla Państwa wygody, przykładowo: w gramaturze po 700g/wkład, 880ml/wkład bądź też w kanistrach o wadze np. 5kg/1szt, czy też 2,2kg. Wybór ten pozwoli Państwu na właściwą decyzję odnośnie Państwa lokalu. Sklep zapewnia pomoc w doborze najlepszego dla Państwa mydła w pianie, które spełni oczekiwania w Państwa lokalu.

Nasza propozycja w zakresie pianek do mycia

Pianka do mycia rąk jest niewątpliwie produktem uniwersalnym i bardzo przyjemnym podczas stosowania. Do wyboru mają Państwo różne zapachy, np. zapach róży-miodu-wanilii, greipfruta czy banana. Istnieje także możliwość zakupu bezwonnego mydła, szczególnie polecanego dla skóry wrażliwej. Oferujemy Państwu także mydła o różnej barwie, co może być ciekawym elementem naszego lokalu. Kolor liliowy, żółty czy seledynowy mogą być uzupełnieniem wystroju, który ładnie będzie komponował się np. z kolorem ścian Państwa pomieszczenia. W ofercie posiadamy wiele kolorów mydeł. Produkty z naszego sklepu doskonale się pienią, pięknie pachną i są naprawdę wydajne. Mydło z naszego asortymentu ma właściwości nie tylko myjące ale też i pielęgnacyjne, co jest niezwykle ważne w branży gastronomicznej. Nasze produkty łączą w sobie jakość i wydajność. Oprócz mydeł w tradycyjnie rozumianej formule, posiadamy także mydła dezynfekujące, co nie jest bez znaczenia, szczególnie w lokalach gastronomicznych. Sklep oferuje państwu również wygodne dozowniki do mydeł, także automatyczne bezdotykowe.

Zalety mydeł w formie piany

Dlaczego warto wyposażyć nasz lokal gastronomiczny w mydło w pianie w dużej gramaturze? Po pierwsze, kiedy zaopatrzymy się w produkty do mycia rąk w większej gramaturze, mamy pewność, że produktu wystarczy nam na dłuższy czas, będzie wydajniej a co za tym idzie oszczędniej. Co również istotne, generujemy mniej odpadów (mniej opakowań) i nasza firma jest bardziej ekologiczna. Mydła z oferty naszego sklepu to produkt wysokiej jakości, który doskonale radzi sobie z zabrudzeniami występującymi w lokalach gastronomicznych, gdzie mamy do czynienia z tłuszczem i mocniejszymi zabrudzeniami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu, która obejmuje szeroki wybór mydeł.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji