Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

KUCHENKI ELEKTRYCZNE

Kuchenki elektryczne - funkcjonalne urządzenie do profesjonalnej kuchni

Kuchenki elektryczne do gastronomii są podstawowymi narzędziami pracy praktycznie w każdym lokalu gastronomicznym. Nasz sklep posiada w swojej ofercie szeroki wybór urządzeń tego typu. Możesz zdecydować się m.in. na kuchenkę elektryczną z piekarnikiem, jak i bez niego. Dopełnieniem naszej oferty jest możliwość wyboru spośród dodatkowych cech tego rodzaju kuchni, co pozwoli na zwiększenie ich funkcjonalności. Sprawdź, co dokładnie możesz u nas znaleźć!

Poznaj zalety kuchenek elektrycznych

Kuchenki elektryczne mogą służyć do przygotowania większości dań, a to z uwagi na fakt, że umożliwiają zarówno smażenie, jak i gotowanie. Co więcej, niektóre z modeli wyposażone są także w dodatkowy piekarnik. Dzięki tak szerokim funkcjonalnościom urządzenie staje uniwersalne. Warto wiedzieć, że kuchenki na prąd wyposażone są w płyty grzewcze lub płytę ceramiczną. Ponadto, różnią się także rozmiarem i sposobem montażu: mogą być to urządzenie wolnostojące, nastawne bądź występować w formie sprzętu o niewielkich gabarytach. W ostatnim przypadku na uwagę zasługuje zwłaszcza łatwość transportu, ponieważ zajmują niewiele miejsca a ich montaż potrwa jedynie chwilę. Co więcej, bez problemu wykorzystasz je w praktycznie w każdych warunkach - wystarczy jedynie dostęp do energii elektrycznej. W ofercie naszej firmy znajdziesz wiele rodzajów kuchni gastronomicznych. Kiedy się na nie zdecydować? Decydującym o wyborze urządzenia czynnikiem może być niemożność doprowadzenia do Twojego lokalu instalacji gazowej. Nie zawsze jednak jest to czynnik najważniejszy. Często ważniejsza może się okazać prostota posiadanego urządzenia i cena jego zakupu. Jeśli weźmiesz pod uwagę powyższe czynniki, kuchnie elektryczne okazują się być rozsądnym kompromisem pomiędzy kuchniami gazowymi a kuchniami indukcyjnymi. Podstawowe kuchnie elektryczne posiadają żeliwne płyty grzewcze lub płytę ceramiczną. W obu tych przypadkach sprawność gotowania jest nieco niższa, niż w przypadku kuchni gazowych. Rekompensowane jest to jednak bezpieczeństwem oraz łatwością użytkowania takiego urządzenia. Kuchnie elektryczne są bowiem prostsze od kuchni gazowych w utrzymaniu czystości.

Kuchnia elektryczna z piekarnikiem

Podstawowe modele kuchni gastronomicznych dają Ci możliwość skorzystania jedynie z podstawowych funkcji. Co, jednak jeśli chciałbyś posiadać urządzenie wielofunkcyjne, które poza spełnianiem funkcji kuchni będzie miało też wbudowany piekarnik? Kuchnie gastronomiczne elektryczne z piekarnikiem są odpowiedzią na tę potrzebę. Niektóre z dostępnych u nas kuchni gastronomicznych występują jako w pełni zabudowane urządzenia na podstawie ze zintegrowanym piekarnikiem elektrycznym. Inne posiadają podstawę, pełniącą funkcję szafki lub też podstawę otwartą. Jeszcze inne mogą z kolei pełnić rolę urządzeń nastawnych. Niezależnie od tego, w jaki sposób zamierzasz zaaranżować swoją kuchnię, znajdziesz u nas pełną gamę potrzebnych Ci urządzeń.

Kuchenki na prąd - poznaj ich zalety

Nic też dziwnego, że w związku z zasilaniem kuchni energią elektryczną, również wyposażenie w postaci piekarników zasilane jest elektrycznie. Kuchnie najczęściej wyposażone są w piekarniki statyczne lub też piekarniki z termoobiegiem. Ich zaletą jest to, że piekarniki elektryczne pracują szybciej od gazowych. Znacznie lepiej od gazowych sprawdzają się też wszędzie tam, gdzie ich głównym zadaniem jest pieczenie lub późniejsze podgrzanie dań. Wybierz kuchenkę na prąd z piekarnikiem i ciesz się wygodą, jaką zapewnia.

Kuchenki w wielu rozmiarach!

Czasami potrzebujesz jedynie małogabarytowe urządzenia do termicznej obróbki żywności. Ma to miejsce, gdy urządzenie pełni funkcję podstawowej kuchenki w małym barze albo jedynie urządzenia pomocniczego w lokalu, który obsługuje większą ilość gości. Nie jest wtedy uzasadniony zakup zajmujących wiele miejsca dużych kuchni gastronomicznych. Na te wyzwanie doskonałą odpowiedzią są kuchenki o mniejszych gabarytach, które także znajdziesz w naszej ofercie. Niezależnie, czy staną się one urządzeniem podstawowym mniejszego lokalu, urządzeniem pomocniczym w restauracji czy też będą służyć w sezonie turystycznym jako urządzenie przenośne, ich kompaktowe wymiary zawsze spełnią swoje zadanie. Przetransportujesz je i ustawisz wszędzie tam, gdzie brakowałoby miejsca i możliwości dostarczenia pełno-gabarytowej kuchenki.

Kuchenki elektryczne a ilość płyt grzewczych

Zależnie od Twoich potrzeb możesz zdecydować się na kuchnię z różną ilością płyt grzewczych. Nieco mniej popularny wybór stanowi kuchenka elektryczna jednopalnikowa, niemniej, jest on uzasadniony, gdy z kuchni nie korzystasz zbyt intensywnie. Potrzebujesz wtedy jedynie urządzenia, które pomoże Ci przygotować posiłek raz na jakiś czas. Alternatywę dla niej stanowi kuchenka elektryczna dwupalnikowa. Takie urządzenia świetnie sprawdzą się jako dodatkowe kuchenki lub urządzenia przenośne. Popularnym rozwiązaniem są m.in. kuchenki elektryczne dwupalnikowe z płytą indukcyjną, W przypadku zapotrzebowania na większą ilość płyt kuchennych warto zdecydować się na model o dwóch, czterech, sześciu, a nawet ośmiu płytach. Przejrzyj naszą ofertę u wybierz kuchenkę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Różnorodność kuchenek elektrycznych w ofercie gastronet24.pl

Oferta gastronet24.pl w zakresie kuchenek elektrycznych jest niezwykle różnorodna i odpowiada na potrzeby zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw gastronomicznych. Wśród dostępnych opcji znajdują się np. kuchnie 4-płytowe, które są niezastąpione w intensywnie pracujących kuchniach, gdzie równoczesne przygotowywanie wielu dań jest codziennością. Ich wytrzymała konstrukcja i możliwość regulacji temperatury na każdej płycie zapewniają elastyczność i efektywność w przygotowywaniu posiłków.

Kuchnie z piekarnikiem to z kolei kompleksowe rozwiązania, które łączą w sobie funkcjonalność tradycyjnej kuchenki z dodatkowymi możliwościami, jakie oferuje piekarnik. Pozwalają one na pieczenie, grillowanie oraz gotowanie, co czyni je idealnym wyborem dla lokali stawiających na różnorodność i jakość serwowanych dań. W przypadku miejsc o ograniczonej przestrzeni, dobrze sprawdzą się niewielkie kuchnie ceramiczne z 1 płytą.

Z kolei kuchnie żeliwne wyróżniają się niezwykłą trwałością i stabilnością temperatury, co sprawia, że są one cenione za swoją niezawodność w miejscach o dużym obciążeniu. Kuchnie z szafkami to kolejne funkcjonalne rozwiązanie, które integruje przestrzeń do gotowania z dodatkowym miejscem do przechowywania, co jest kluczowe w optymalizacji przestrzeni roboczej w kuchni. Każdy z tych typów piecyków kuchennych elektrycznych został zaprojektowany z myślą o spełnieniu konkretnych wymagań i preferencji użytkowników, oferując zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zwiększają wydajność, poprawiają jakość przygotowywanych posiłków i ułatwiają codzienną pracę w kuchni.

Kuchenki elektryczne z piekarnikiem - połączenie funkcjonalności

Kuchenka elektryczna dwupalnikowa z piekarnikiem to połączenie funkcjonalności i wszechstronności w jednym urządzeniu. Dzięki temu rozwiązaniu, gotowanie różnorodnych potraw staje się nie tylko wygodniejsze, ale także bardziej efektywne. Nie ma znaczenia, czy planujesz przygotować dwie różne potrawy jednocześnie, czy chcesz podgrzać posiłek - kuchenki dwupalnikowe elektryczne z piekarnikiem doskonale się do tego nadadzą.

Możliwości, jakie oferuje kuchenka elektryczna dwupalnikowa z piekarnikiem są naprawdę szerokie. Umożliwia ona nie tylko smażenie i gotowanie na dwóch palnikach, ale także pieczenie we wbudowanym piekarniku. To wielofunkcyjne urządzenie może z powodzeniem zastąpić kilka innych, co jest szczególnie przydatne w małych kuchniach czy miejscach, gdzie liczy się oszczędność miejsca. Co więcej, kuchenki dwupalnikowe elektryczne charakteryzują się dużą łatwością w utrzymaniu czystości i są bardzo proste w obsłudze.

Jak wybrać idealną kuchenkę elektryczną?

Wiele zależy w tej kwestii od indywidualnych potrzeb użytkownika. Kuchenki elektryczne dwupalnikowe są świetnym wyborem, jeśli szukamy praktycznego i kompaktowego rozwiązania, które sprawdzi się zarówno w małych, jak i większych kuchniach. Dwupalnikowe kuchenki elektryczne to doskonały wybór dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność. Ponadto, takie kuchenki są idealne do lokali gastronomicznych, gdzie przestrzeń jest ograniczona, a szybkość i efektywność przygotowania dań mają kluczowe znaczenie. Warto również zwrócić uwagę na parametry techniczne, takie jak moc i możliwość regulacji temperatury.

Pokazano 1-12 z 233 pozycji

Rodzaje kuchenek elektrycznych są różnorodne, dostosowane do potrzeb i preferencji użytkowników. Najpopularniejsze to kuchenki dwu i czteropalnikowe, idealne do niewielkich przestrzeni i szybkiego przygotowania posiłków. Kolejnym typem są kuchenki sześciopalnikowe o wysokiej mocy i dużej wydajności, które zapewniają więcej miejsca do gotowania. Niektóre modele zawierają również wbudowany piekarnik, co sprawia, że są one kompleksowym rozwiązaniem, szczególnie przydatnym w każdym punkcie gastronomicznym.

Wybór kuchenki elektrycznej powinien zależeć od Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Jeśli zależy Ci na rozwiązaniu 2w1, rozważ model kuchenki z piekarnikiem. Również ilość płyt grzewczych jest istotna - więcej płyt oznacza większą elastyczność i swobodę podczas gotowania. Nie zapominaj jednak o rozmiarze urządzenia - musi ono pasować do przestrzeni w Twojej kuchni. Pamiętaj też, że różne modele mogą mieć różne dodatkowe funkcje, które mogą ułatwić Ci codzienne gotowanie - warto się z nimi zapoznać.

Kuchenkę elektryczną można czyścić za pomocą delikatnego detergentu i miękkiej gąbki lub ściereczki. Jest to najbezpieczniejsza metoda, która nie uszkodzi powierzchni urządzenia. Ważne jest, aby unikać środków żrących, które mogą negatywnie wpłynąć na stan kuchenki. Regularne czyszczenie pomoże utrzymać kuchenkę w dobrym stanie przez długi czas.