Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI GN 1/1

Pojemniki GN (GastroNorm) 1/1 to jeden z najbardziej popularnych rodzajów tego typu akcesoriów w lokalach gastronomicznych. Znajdują się w punktach typu fast food, barach szybkiej obsługi, lokalnych gastronomiach, restauracjach oraz barach, a także w punktach z daniami słodkimi, cukierniach czy lodziarniach (chociaż w mniejszym stopniu).

W ofercie znajdują się pojemniki GN 1/1 (530 mm x 325 mm) o głębokościach:

  • - 40;
  • - 60;
  • - 100 mm;
  • - 150 mm;
  • - 200 mm.

Dlaczego pojemniki GN 1/1 są tak popularne w gastronomii? Wszystko za sprawą ich formy i sposobu wykonania. Dzięki pojemnikom tego typu bardzo łatwo nakładać z nich potrawy (na przykład z lad sałatkowych), łatwo je przechowywać i przenosić, szybciej dostarczając klientom/gościom dania w lokalach, restauracjach czy barach.

Są niezwykle proste w czyszczeniu ze względu na swoje opływowe kształtu, które utrudniają przywieranie i zasychanie pozostałości po żywności. Dzięki temu nie pozostają w zagłębieniach pojemników, a wysokie standardy higieny zostają zachowane.

Warto także zaznaczyć, że są wykonywane ze stali nierdzewnej. Jest to materiał, który jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. Co to oznacza? Nie zmienia smaku i zapachu potraw, nie wpływa na ich właściwości odżywcze, nie narusza ich struktury, wytrzymuje zarówno ciepło i gorąco, a także chłód i mróz. Wszystkie te aspekty przemawiają za tym, by używać tego typu pojemników i w bezpieczny sposób przechowywać w nich żywność.

Kolejną kwestią, która zwraca uwagę, jest kwestia wytrzymałości materiału, z których wytwarzane są akcesoria typu GN 1/1. Stal nierdzewna jest odporna na zmienne temperatury, ale równocześnie na substancje o kwasowym bądź zasadowym odczynie, którymi charakteryzują się niektóre dania bądź produkty spożywcze. Ponadto stal nierdzewna nie jest podatna na działanie substancji oleistych.

Wierzymy, że pojemniki z naszej oferty pozwolą prowadzić lokal gastronomiczny bądź firmę kateringową na wyjątkowo wysokim poziomie, zwłaszcza wtedy, gdy ruch przybiera na sile. Owocnych zakupów!

Pokazano 1-12 z 170 pozycji