Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

SZKLANKI

Podkategorie

Szklanki ze szkła gastronomicznego

Poznaj naszą ofertę szklanek ze szkła gastronomicznego:

         Tradycyjne i nowoczesne wzornictwo

         Bardzo duży wybór modeli

         Wysokiej jakości szkło gastronomiczne

         Zróżnicowane pod względem rozmiaru i kształtu

Trudno sobie wyobrazić lokal gastronomiczny, który nie potrzebowałby w swoim wyposażeniu szklanek ze szkła gastronomicznego. Czy prowadzisz salę bankietową, bar czy restaurację – Twoi goście regularnie korzystają z tych elementów zastawy stołowej. Szklanki ze szkła cechują się umiarkowaną ceną, są łatwe do mycia przy użyciu zmywarek gastronomicznych oraz najczęściej sprzedaje się je w opakowaniach zawierających wiele sztuk. Pozwala Ci to nie martwić się o te jedne z częściej wykorzystywanych naczyń. Setki modeli dostępne w naszym sklepie pozwolą Ci też bez trudu znaleźć odpowiednie wyposażenie swojego lokalu. Zapraszamy do zapoznania się z tą kategorią naczyń oraz do zakupów.

Szklanki do gorących napojów

Szklanki mogą służyć zarówno do podawania zimnych, jak i gorących napojów. W pierwszym przypadku klasyczny, znany wszystkim kształt jest w zupełności wystarczający. Jak jednak zrobić, by cienkie szkło nie przekazywało ciepła gorącego napoju dłoniom Twoich klientów? Z jednej strony można korzystać z wysokich naczyń o znacznie grubszych ściankach… z drugiej zaś wybierać szklanki wyposażone w uchwyt. Może on być integralną częścią szklanki i również być wykonany ze szkła gastronomicznego. Czasami jednak spotyka się też szklanki z uchwytem ze stali nierdzewnej.

Szklanki do Irish Coffee

Szklanki do kawy po irlandzku to kategoria sama w sobie. Służą do podawania napoju, sporządzanego z kawy, irlandzkiej whiskey, bitej śmietany oraz brązowego, najlepiej trzcinowego cukru. Przepis ten można jednak zmodyfikować, tworząc inne regionalne odmiany. Dodatek szkockiej whiskey da nam więc Scottish, koniaku lub brandy – French, sherry – Spanish, wódki – Russian, zaś ciemnego rumu lub Tia Maria - Jamaican coffee. Aż boimy się powiedzieć, z którym ze znanych na Podlasiu trunków najprawdopodobniej powstałaby Polish coffee... chociaż znawcy tematu na pewno nie mieliby problemu z podaniem jego nazwy. Czekamy zatem z niecierpliwością na nasz polski przepis na kawę z alkoholem, którą podawać się będzie w wysokiej szklance na nóżce.

Szklanki z kryształu

Profesjonalne szkło wykorzystywane w zastosowaniach gastronomicznych daje możliwość formowania w ten sposób, by wizualnie było zbliżone do kryształu. Szklanki ze szkła stylizowane na kryształowe wywrą doskonałe wrażenie na klientach Twojego lokalu gastronomicznego. Gdzie sprawdzą się one najlepiej? - w każdym lokalu, w którym ceni się tradycyjne, bogate wzornictwo. Będą to zatem wszelkiego rodzaju sale bankietowe i weselne, bary, kawiarnie czy restauracje. Nie musisz przy tym martwić się o to, czy kryształowe szklanki nie będą zbyt delikatne. Naczynia te zaprojektowano z myślą o częstej eksploatacji. Co za tym idzie, są one również przystosowane do regularnego mycia w zmywarkach.

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: .N6666

Szklanica 550 ml Hendi N6666

Cena podstawowa 31,98 zł Cena 26,13 zł
Netto 21,24 zł bez VAT
  • -18,3%
Pokazano 1-12 z 190 pozycji

Podkategorie