Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

BEMARY

Podkategorie

Przygotowujesz na bieżąco duże ilości potraw i często masz problem z utrzymaniem ich w odpowiedniej temperaturze? Jest rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Wiele z dań możesz przygotować przecież odpowiednio wcześniej, a później jedynie utrzymywać je w odpowiedniej temperaturze aż do czasu sprzedaży. Do tego celu z powodzeniem wykorzystasz odpowiedni bemar grzewczy, oferowany w naszym sklepie internetowym. Sprawdź, co możemy ci zaoferować i wybierz urządzenie, które najlepiej wpasuje się w potrzeby twojego lokalu i jego klientów. Możesz wybierać ze znacznie ponad stu modeli, a w razie wątpliwości z chęcią pomożemy ci podjąć najlepszą możliwą decyzję.

Bemar elektryczny i gazowy - różnice pomiędzy technologiami

Jeśli chociaż raz stołowałeś się w barze mlecznym, nie mogłeś nie zwrócić uwagi na urządzenia gastronomiczne, które znajdują się na jego wyposażeniu. Działalność gastronomiczna, która polega na żywieniu zbiorowym, nie mogłaby się obejść bez tych przydatnych sprzętów. Pozwalają one na długotrwałe utrzymanie ciepła wydanych z kuchni potraw. Co za tym idzie, jedzenie możesz przygotować wcześniej, a później będziesz jedynie utrzymywać je w odpowiedniej temperaturze i wydawać na bieżąco klientom twojego lokalu. Jeśli preferujesz korzystanie z zasilania gazowego, znajdziesz u nas odpowiednie urządzenie dla siebie. To samo w przypadku, gdy chcesz zasilać je z sieci elektrycznej – nasz sklep również posiada je w swojej ofercie. Możesz zapytać jednak – jaka właściwie jest różnica?

Różne rodzaje zasilania to zarówno różne szanse, jak też wymagania. W przypadku sprzętów elektrycznych łatwo jest o podłączenie do sieci. Nie trzeba montować specjalnej wentylacji, pomieszczenia nie muszą mieć też najlepszego przepływu powietrza. W przypadku zasilania gazowego sytuacja wygląda już inaczej. Potrzebne jest przyłącze do sieci gazowej oraz odpowiednio wentylowane pomieszczenie. Wydawać by się mogło, że w takiej sytuacji zawsze zwycięży zasilanie elektryczne. Jeśli jednak gotujesz dużo, okazuje się że korzystanie z gazu jest po prostu tańsze. W takich przypadkach warto na początku zainwestować więcej, by z czasem też więcej oszczędzać. Jeśli wiesz, jak sytuacja ta będzie wyglądała w twoim lokalu, wiesz również które z urządzeń wybrać. Możesz też skorzystać z pomocy naszych specjalistów, by pomogli ci wybrać odpowiednie wyposażenie do twojej restauracji.

Bemary jezdne do stosowania w cateringu

Podział na maszyny mobilne i stacjonarne jest jedną z możliwych metod klasyfikacji tych urządzeń do obróbki termicznej. Sprzęty mobilne pomagają ci transportować podgrzewane potrawy. Stacjonarne są z kolei umiejscowione w jednym, wybranym miejscu Twojej kuchni. Bemary cateringowe, bufetowe, mobilne, jezdne albo wózki bemarowe. Nieważne, jak je nazwiemy, mogą one służyć do wydawania potraw wtedy, gdy trzeba je dostarczyć jak najbliżej klienta. Sprzęty te mogą posiadać ogrzewane lub nieogrzewane szafki. Wiele z nich ma też możliwość korzystania z pojemników Gastronorm. Coraz częściej na rynku pojawiają się też urządzenia o niezależnie ogrzewanych zbiornikach. Ułatwia to transport grup żywności, które wymagają utrzymania różnych temperatur podczas przechowywania.

Modele nieruchome podzielić możemy zaś na stacjonarne i nastawne. Pierwsze są urządzeniami wolnostojącymi, które bez trudu umieścisz w ciągu innych sprzętów i mebli gastronomicznych. Nastawne przeznaczone są z kolei do umieszczenia na blatach mebli gastronomicznych. Nie wymagają dzięki temu szukania dodatkowego miejsca, w którym będzie można postawić kolejne wolnostojące urządzenie gastronomiczne.

Bemar gastronomiczny - serce każdej profesjonalnej kuchni!

Nie ma wątpliwości, że kuchnia restauracyjna to nie tylko umiejętności kucharzy, ale także odpowiednie narzędzia. A bemar gastronomiczny to jedno z tych kluczowych urządzeń, które sprawiają, że ulubione dania serwowane są zawsze świeże i w idealnej temperaturze.

Jak to działa? To proste! Bemar grzewczy na wodę działa na zasadzie podgrzewania wody, która z kolei równomiernie rozprowadza ciepło po całej powierzchni naczynia, zapewniając tym samym idealne warunki dla podtrzymywania temperatury dania. To rozwiązanie sprawia, że potrawy nie tylko pozostają ciepłe, ale również nie tracą na jakości i smaku. Dodajmy do tego eleganckie wykończenie i funkcjonalność, jaką oferują bemary bufetowe, a otrzymujemy idealne narzędzie do serwowania potraw na wszelkiego rodzaju imprezach, bankietach czy spotkaniach biznesowych.

Bemary grzewcze - ciepłe dania zawsze na czas

Każdy, kto kiedykolwiek odwiedził restaurację, wie, jak ważne jest, by serwowane dania były ciepłe, niezależnie od tego, ile czasu minęło od ich przygotowania. Tutaj z pomocą przychodzą bemary grzewcze! Te niezwykle praktyczne bemary podgrzewacze stanowią gwarancję, że każde danie podane gościom będzie miało idealną temperaturę i zachowa wszystkie swoje walory smakowe.

To nie tylko profesjonalizm, ale także dbałość o najwyższe standardy serwowanych potraw. Niech Twoja restauracja, kawiarnia czy hotel zyskują na renomie dzięki doskonałej jakości podawanych dań. Wybierając odpowiednie bemary grzewcze, inwestujesz nie tylko w urządzenie, ale przede wszystkim w zadowolenie Twoich gości. A przecież to właśnie oni są najważniejsi!

Bemar grzewczy elektryczny - nowoczesność w służbie gastronomii

W świecie gastronomii, gdzie tempo pracy jest zawrotne, a oczekiwania gości nieustannie rosną, kluczem do sukcesu jest połączenie tradycji z nowoczesnością. Właśnie wtedy na scenę wkracza bemar grzewczy elektryczny. Ten mały cud techniki to gwarancja, że Twoje dania zawsze będą podawane w optymalnej temperaturze, niezależnie od tego, ile czasu minęło od ich przygotowania.

Dzięki technologii elektrycznej bemar gastronomiczny elektryczny nie tylko zapewnia równomierne podgrzewanie potraw, ale także jest bardziej efektywny energetycznie, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Czy nie jest to idealne rozwiązanie dla każdej restauracji, kafeterii czy baru? Wybierając bemar grzewczy, inwestujesz w przyszłość swojego biznesu, jednocześnie dbając o zadowolenie swoich klientów. Bo przecież to właśnie oni decydują o sukcesie Twojego przedsięwzięcia!

Bemary cateringowe - impreza na najwyższym poziomie

Kiedy mówimy o wydarzeniach, bankietach czy innych uroczystościach, jednym z kluczowych elementów jest jakość serwowanego jedzenia. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających gości, potrzebujesz sprzętu na miarę XXI wieku. Właśnie dlatego bemary cateringowe to niezastąpione narzędzie w rękach każdego, kto chce zorganizować imprezę na najwyższym poziomie. Dzięki nim każdy kęs jest tak samo pyszny, jak ten pierwszy, niezależnie od tego, jak długo potrawy są podgrzewane.

Wykorzystując technologię bemara grzewczego elektrycznego, masz pewność, że Twoje dania zawsze będą ciepłe, świeże i pełne smaku. Czy to nie brzmi jak recepta na sukces? Wspólnie z nami podnieś standardy swojej oferty i zaskocz swoich gości doskonałością w każdym detalu.

Pokazano 1-12 z 178 pozycji

Tak, bemary gastronomiczne są zazwyczaj energooszczędne. Wybierając model do swojego lokalu gastronomicznego, warto zwrócić uwagę na klasę energetyczną urządzenia. Te o wyższej wartości zużywają mniej energii elektrycznej, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Dodatkowo wiele nowoczesnych bemarów jest wyposażonych w funkcję oszczędzania energii, taką jak automatyczne wyłączanie w momencie osiągnięcia zadanej temperatury.

Dobór odpowiedniego rozmiaru bemara jest kluczowy dla efektywnej pracy i oszczędności miejsca w kuchni. Przede wszystkim, należy określić ilość oraz rodzaj potraw, które będą w nim przechowywane. Następnie, warto zwrócić uwagę na dostępną przestrzeń w kuchni oraz na liczbę gości obsługiwanych przez lokal. Na tej podstawie można określić odpowiednią pojemność bemara. Możesz także wybierać spośród urządzeń mobilnych, jak i stacjonarnych. Te drugie, dzielą się na dwie kategorie, mianowicie modele wolnostojące i nastawne, które należy umieścić na blacie.

Rodzaj zasilania bemara gastronomicznego zależy od indywidualnych potrzeb i warunków lokalowych. Dostępne są modele elektryczne oraz gazowe. Bemary elektryczne są popularne ze względu na łatwość instalacji i obsługi. Ponadto pozwalają na precyzyjną kontrolę temperatury. Bemary gazowe są bardziej energooszczędne, ekonomiczne i szybciej osiągają odpowiednie temperatury, co może być istotne w codziennej pracy wielu obiektów gastronomicznych.

Podkategorie