Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ZMYWARKI DO SZKLANEK

Jak sprawnie zmywać szklanki w barze?

Barowe zmywarki i urządzenia do polerowania szklanek:

         Sprawnie myją szklanki barowe

         Pozwalają pracownikom skoncentrować się na innych zadaniach

         Znacząco oszczędzają koszty pracy

         Ograniczają tłuczenie szkła

Klienci Twojego baru chcieliby otrzymywać swoje napoje w idealnie czystych i wolnych od smug naczyniach. Jak tego dokonać? Możesz skorzystać ze zmywaków i urządzeń do polerowania szklanek przeznaczonych na użytek barów. Ich wyselekcjonowaną ofertę znajdziesz w tej kategorii. Zapraszamy do zapoznania się z nią i do zakupów.

Czy jest mi potrzebna zmywarka do szklanek?

Chyba mało jest osób, które z własnej woli chciałyby spędzić całą swoją karierę pracując na tak zwanym zmywaku. Co to oznacza? Że zadania wykonywane przez zmywającego pracownika – mówiąc delikatnie - nie należą do najbardziej inspirujących. Podobnie jak wiele podobnych powtarzalnych czynności, je również można w pewnym stopniu zautomatyzować. Jeśli zatem widzisz sens w uczeniu swoich pracowników przygotowywania coraz to nowych drinków, lepszych metod obsługi klienta i innych umiejętności, które przyniosą Twojemu lokalowi większe zyski, warto uwolnić ich przynajmniej od części zadań, które z łatwością wykona (albo przynajmniej usprawni) maszyna. Szklanki należą do jednych z częściej wykorzystywanych przez barmanów elementów zastawy stołowej. Co za tym idzie, w barze pojawia się wiele brudnych naczyń. Warto zainwestować w zmywarki i urządzenia do polerowania szklanek, by uwolnić potencjał barmana i pozwolić mu zachwycić klientów lepszymi drinkami, a nie sprawnością w ręcznym myciu naczyń.

Zmywak do szklanek

Zmywarka do szklanek służy dokładnie do tych celów, które wskazuje jej nazwa. Świetnie sprawdza się w barach, ale nie tylko. Może znaleźć swoje miejsce wszędzie tam, gdzie korzysta się z dużej ilości szklanek. Mogą to być zatem również bary mleczne, stołówki czy szpitale. Sprzęt korzysta z wykonanej z nylonu szczotki, która szybko i sprawnie czyści brudne naczynia. Dla zapewnienia stabilności urządzenia jego dno wyposaża się w nogi z przyssawkami. Pozwala to utrzymać zmywak do szklanek w jednym miejscu i zapobiegać jego przesuwaniu się w trakcie pracy.

Urządzenie do polerowania szklanek

Gdybyśmy korzystali ze zmywarki gastronomicznej do szkła, czyste szklanki nie wymagałyby polerowania. Sprzęty te są jednak dość drogie i niekoniecznie muszą sprawdzić się w każdej sytuacji. Dlatego po skorzystaniu ze zmywaka do szklanek warto jeszcze wypolerować naczynia, by nie było na nich smug ani zacieków. Cały proces polerowania trwa zaledwie kilka sekund. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ znacznie mniej szkła jest tłuczonego w trakcie polerowania. Mniejsze jest też w związku z tym ryzyko skaleczeń u Twoich pracowników.

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: .552681

Zmywak do szklanek Hendi 552681

Cena podstawowa 84,87 zł Cena 77,15 zł
Netto 62,72 zł bez VAT
  • -9,1%
Pokazano 1-4 z 4 pozycji