Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ZMYWANIE PRZEMYSŁOWE

Środki chemiczne do mycia i nabłyszczania naczyń w zmywarkach

Szybkie i skuteczne zmywanie dzięki naszym środkom chemicznym do zmywarek:

  • Środki chemiczne do maszynowego mycia naczyń w zmywarkach
  • Środki do nabłyszczania w celu uzyskania wysokiego połysku
  • Płyny, proszek i tabletki do zmywarek
  • Środki przeznaczone do maszynowego czyszczenia powierzchni

Środki chemiczne do mycia i nabłyszczania w zmywarkach pozwalają w szybki i skuteczny sposób zmywać i płukać naczynia oraz sztućce. Inne środki z kolei pomagają w łatwy sposób uzyskać czyste powierzchnie. Z jednej strony pozwala to ograniczać rozprzestrzenianie się drobnoustrojów, z drugiej zaś znacząco oszczędza czas pracy Twojego personelu. Szeroką ofertę środków chemicznych do mycia oraz nabłyszczania naczyń w zmywarkach znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do poznania kategorii Zmywania przemysłowego oraz do zakupów.

Środki do mycia naczyń w zmywarkach

Maszynowe mycie naczyń w zmywarkach znacząco oszczędza czas pracowników Twojego lokalu gastronomicznego. Czasami trudno jest usunąć bardzo silne i uporczywe zabrudzenia. Zmywanie maszynowe skutecznie usuwa resztki tłuszczy, białek, skrobi oraz ciasta. Niezależnie od tego który pracownik odpowiada za ten proces, masz pewność, że naczynia i sztućce są zawsze dokładnie umyte. Środki do mycia w zmywarkach mogą być przeznaczone do szerokiej gamy naczyń: ze stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego, porcelany, szkła oraz sztućców. Mogą też najlepiej sprawdzać się w przypadku zmywania mniej lub bardziej zabrudzonych naczyń. W związku z tym, że proces zmywania powinien obejmować zarówno mycie, jak i płukanie naczyń, niektórzy producenci tworzą zestawy środków chemicznych zawierające oba niezbędne produkty.

Środki nabłyszczające do zmywarek

Poza myciem naczyń należy też przeprowadzić proces ich płukania. W przypadku naczyń szklanych zapobiegnie to tworzeniu się zacieków na ich powierzchni. Dzięki temu nie będą one wymagały późniejszego polerowania, a co za tym idzie – ograniczy się możliwość ich zbicia w trakcie tego procesu. Dozowanie środków zależy w dużej mierze od stopnia twardości wody dostarczanej do urządzenia. Warto więc zwrócić uwagę na ten czynnik i w razie potrzeby skorzystać z urządzeń do uzdatniania wody.

Środki chemiczne do urządzeń

Zmywanie przemysłowe to również maszynowe mycie i płukanie wszelkiego rodzaju powierzchni oraz wnętrz pieców. Określenie dotyczy też namaczania oraz mycia wstępnego naczyń. Powstawanie piany w urządzeniach może utrudniać skuteczne i szybkie czyszczenie. Stosując środek zapobiegający powstawaniu piany łatwo można uchronić się przed tym procesem. Dotyczyć to będzie zarówno maszyn myjących posadzki, jak i środków do mycia i pielęgnacji wnętrz pieców czy przemysłowych zmywarek do garów i naczyń.

Pokazano 1-12 z 130 pozycji