Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 109,00 zł - 22 860,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

BLENDERY

Profesjonalny blender przemysłowy

Zapoznaj się z wielofunkcyjnymi oraz specjalistycznymi blenderami z naszej oferty:

  • Urządzenia pozwalające przygotować idealnie smoothie, koktajle oraz drinki
  • Wielofunkcyjne blendery kuchenne, mogąc spełniać wiele różnorodnych zadań
  • Blendery z wyciszającą obudową do zmniejszania poziomu emitowanego przez urządzenie hałasu
  • Blendery barmańskie dostosowane do warunków pracy za barem

Twój blender przemysłowy będzie pracował regularnie lub sporadycznie? Potrzebujesz sprzętu wielofunkcyjnego lub też wyspecjalizowanego blendera do konkretnych zastosowań? Jakiegokolwiek urządzenia szukasz, jeśli chcesz przygotowywać smoothie, koktajle, bądź drinki – w naszym sklepie internetowym znajdziesz blender, który spełni Twoje wymagania.

Blender kuchenny – jedna nazwa, wiele zastosowań

W Twojej kuchni potrzebny jest blender kuchenny, jednak nie wiesz, jakie funkcje ma on spełniać? Producenci tych sprzętów stworzyli różnorodne urządzenia z tej kategorii. Od prostych blenderów wielofunkcyjnych aż po złożone sprzęty, wyspecjalizowane w jednym, wybranym kierunku. Prosty blender wielofunkcyjny spełnia wszystkie zadania, których wymagamy od sprzętów tego typu. Blenduje zawartość dzbanka, a częstokroć ma nawet możliwość kruszenia lodu oraz przełączania trybu pracy pomiędzy kilkoma poziomami prędkości. Jego łatwa obsługa pozwala Ci skorzystać z urządzenia nawet wtedy, gdy korzystasz z niego sporadycznie i nie masz wielkiego doświadczenia w obsłudze podobnych sprzętów.

Inaczej może się przedstawiać sytuacja w przypadku blenderów specjalistycznych. Częstokroć mogą one posiadać już wbudowaną kruszarkę z systemem porcjowania lodu – tak, by urządzenie wiedziało, czy do przygotowywanego zamówienia podano jego wystarczającą ilość. Inne usprawnienia pozwalają obniżyć poziom hałasu lub zapewnić utrzymanie temperatury wewnątrz urządzenia w trakcie całego procesu przygotowywania zamówienia. Część z blenderów przeznaczona jest z kolei do wyjątkowo częstej pracy, dzięki czemu nie zużywają się one tak szybko, jak ich mniej specjalistyczne odpowiedniki. Inne z kolei pozwalają Ci wybrać do osiągnięcia precyzyjny rezultat blendowania.

Blender przemysłowy z wyciszającą obudową

Jeśli słyszałeś kiedyś pracujący blender kuchenny z pewnością wiesz, że jego działanie nie odbywa się w całkowitej ciszy. Jest wręcz przeciwnie, a jeśli dodatkowo blendujesz często - Twoi goście muszą co chwilę słuchać irytujących dźwięków pracy tego urządzenia. Wydawałoby się, że nadal będą musieli ich słuchać… gdyby producenci blenderów nie postanowili wprowadzić do swojej oferty sprzętów, które raz na zawsze rozwiązują ten problem.

Przeznaczony do blendowania owoców i warzyw, przygotowania koktajli, deserów czy smoothies, a nawet do kruszenia lodu blender przemysłowy z wyciszającą obudową spełni Twoje oczekiwania i pozwoli zmniejszyć poziom hałasu w Twoim lokalu gastronomicznym. Większość urządzeń w tej kategorii działa tylko wtedy, gdy ich pokrywa jest całkowicie zamknięta, możesz mieć więc pewność, że żaden z pracowników nie zapomni jej zamknąć podczas pracy i tym samym nie narazi Twoich klientów na nieprzyjemne dźwięki. Dzięki kilku poziomom mocy i ustawieniom czasu, a także funkcji trybu pulsacyjnego możesz też mieć pewność, że blender kuchenny będzie pracował nie tylko cicho, ale i wyjątkowo sprawnie.

Barmański blender kuchenny

Dobry blender przemysłowy to podstawa pracy każdego barmana. Dlatego właśnie powstały urządzenia wyspecjalizowane w zadaniach, które sprzęt ten musi spełniać przy pracy za barem. Blender barowy pozwoli Ci z łatwością przygotować zarówno idealne smoothie, jak i drinki czy też koktajle. Są to wyjątkowo stabilne urządzenia, co ważne jest szczególnie przy pracy za barem, gdy liczy się każda sekunda podczas gdy klienci niecierpliwie czekają na otrzymanie swoich zamówień.

Poprzez specjalną konstrukcję dzbanka takich blenderów uzyskujemy popychanie zawartości pojemnika w stronę znajdujących się na jego dnie ostrzy. Pozwala nam to osiągnąć idealne smoothie, które Twoi klienci pamiętać będą jeszcze przez długi czas. Różne prędkości pracy wraz z możliwością korzystania z blendu pulsacyjnego dają z kolei możliwość przygotowania naprawdę szerokiej gamy różnorodnych drinków. Kilka ostrzy tnących sprawi zaś, że przygotowanie koktajli nie będzie dla Ciebie wyzwaniem – nie oprą im się nawet kostki lodu.

Jak wybrać właściwy blender przemysłowy?

Blender kuchenny może pomóc ci w wielu pracach wykonywanych w twojej restauracji. Możesz z jego pomocą przygotować koktajle albo smoothie. Jeśli zaś prowadzisz bar, z pewnością skorzystasz z możliwości tworzenia drinków. Skąd jednak wzięło się określenie blender przemysłowy? Urządzenia te są specjalnie przystosowane do trudów pracy w warunkach profesjonalnej kuchni. Mogą mieć znacznie większą moc od sprzętów domowych. Dzięki wyciszonej obudowie nie zakłócają też ciszy, która panuje w restauracji. Ich wydajność również jest znacznie większa od urządzeń, które spotykamy w domach. Zwykły blender kuchenny musi bowiem obsłużyć co najwyżej kilkuosobową rodzinę, podczas gdy profesjonalny sprzęt pomaga przygotować smoothie albo drinki dla wielu klientów restauracji albo baru.

Przy tak dużej ilości urządzeń trudno jest zdecydować się na konkretny model. By wybrać idealne urządzenie do swoich potrzeb możesz skontaktować się z naszym biurem lub też samodzielnie zastanowić, jaki sprzęt spełni Twoje wymagania. Jeśli regularnie blendujesz na potrzeby swoich klientów, warto zastanowić się nad profesjonalnymi blenderami specjalistycznymi, oferowanymi przez najlepsze dostępne na rynku marki. Pozwoli Ci to oferować swoim klientom zawsze tak samo doskonałe smoothie, drinki czy koktajle – bez ryzyka, że ich zawartość nie została w pełni zblendowana lub że ich temperatura odbiega od ideału. W przypadku, gdy korzystasz z tego urządzenia sporadycznie i do różnych celów, możesz zdecydować się na mniej złożony blender wielofunkcyjny. Zawsze możesz jednak być pewien, że znajdziesz u nas blender dla siebie - w ofercie naszego sklepu posiadamy pełen zakres urządzeń z tej kategorii.

Aktywne filtry

Dostępność: 2 tygodnie
Producent: Bartscher
Kod produktu: 150148

Robot kuchenny FP1000 Bartscher 150148

Cena podstawowa 1 107,00 zł Cena 1 051,65 zł
Netto 855,00 zł bez VAT
  • -5%
Pokazano 1-12 z 54 pozycji