Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI GN 2/1

Czy w Twojej kuchni wszystko może działać płynnie i sprawnie? To możliwe dzięki pojemnikom GN 2/1 - kategorii produktów, która spełni wszystkie Twoje wiązane z nią oczekiwania!

Najważniejsza zaleta tych pojemników to ich wszechstronność. Dzięki temu możesz używać ich w różnorodny sposób, zarówno w profesjonalnej kuchni, jak i w domowym zastosowaniu. Bez względu na to, czy potrzebujesz ich do przechowywania, pieczenia, smażenia czy transportu żywności, pojemnik GN 2/1 jest idealnym wyborem.

Dzięki ich wszechstronności nie ma wielu rzeczy, których nie można by zrobić w kuchni z tymi pojemnikami. W wielu przypadkach wykonane ze stali nierdzewnej o grubości 1,2 mm, są nie tylko solidne, ale także odporne na korozję, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Wzmocnione krawędzie zapewniają trwałość i niezawodność w codziennym użyciu.

Co więcej, te pojemniki są niezwykle wszechstronne w zastosowaniu. Można je stosować w piecach konwekcyjno-parowych, witrynach chłodniczych, bemarach, termosach transportowych i wielu innych miejscach. Możliwość stosowania w temperaturach od -40°C do 300°C daje Ci pełną kontrolę nad procesem gotowania i przechowywania żywności.

Dzięki wielu wariantom i materiałom wykonania, pojemniki o rozmiarze GN 2/1 są gotowe sprostać różnorodnym potrzebom kuchni. Wybierz wariant perforowany, cukierniczy, z uchwytami albo perforowany z uchwytami - w zależności od Twoich wymagań. A jeśli preferujesz stal nierdzewną lub stal emaliowaną, również masz wybór!

Nie tylko spełniają swoją funkcję, ale także ułatwiają codzienną pracę w kuchni. Zaokrąglone krawędzie pozwalają na łatwe utrzymanie czystości, a zmniejszony wewnętrzny promień zwiększa ich pojemność maksymalną. Możliwość stosowania pokryw ze stali nierdzewnej lub poliwęglanowych, także z uszczelką silikonową, dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność.

Nie jesteś pewien, czy pojemniki te są dla Ciebie? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta e-mailowo lub telefonicznie, a nasi sprzedawcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania!

Pokazano 1-12 z 37 pozycji