Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

WORKI DO PAKOWARKI

Worki i folie do pakowarek próżniowych

Woreczki przeznaczone do pakowania próżniowego:

  • Do wszystkich modeli pakowarek próżniowych komorowych
  • Zróżnicowane szerokości wlotów woreczka
  • Do mięs, wędlin, serów, kwaszonek, ryb, owoców morza, dań gotowych i nie tylko
  • Oferta folii do pakowania próżniowego

Dłuższe zachowanie świeżości produktów żywnościowych jest ważne w każdej kuchni. Bardzo pomaga w tym próżniowe pakowanie jedzenia. By jego koszty były niższe, korzysta się z jednorazowych worków i folii do pakowarek próżniowych. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów z tej kategorii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.

Worki do pakowarek próżniowych komorowych

Posiadamy w sprzedaży opakowania do pakowania próżniowego (tak zwane vaccum) oraz w atmosferze gazu obojętnego w pakowarkach próżniowych komorowych. Do ich produkcji stosowana jest wielowarstwowa folia barierowa wykonana z poliamidowopolietylenu. Woreczki do pakowarki próżniowej wykonane z tego gatunku folii mogą służyć do pakowania mięs, wędlin, serów, kwaszonek, ryb, owoców morza, dań gotowych i wielu innych produktów żywnościowych. Standardowa grubość folii z jakiej produkowane są woreczki to ok. 70 mikrometrów. Pojedyncze opakowanie zawiera od pięćdziesięciu do stu sztuk woreczków do pakowarki próżniowej komorowej. Nasze woreczki pasują do wszystkich modeli pakowarek próżniowych komorowych dostępnych na rynku.

Worki do różnego rodzaju pakowarek

W zależności od budowy worka, może być on przeznaczony do różnych rodzajów pakowarek. Worki gładkie służą do pakowania potraw w pakowarkach komorowych. Worki szczelinowe wykorzystuje się zarówno w pakowarkach listwowych, jak i komorowych. Akcesoria te mogą posiadać otwory, dzięki którym można je zawieszać w pozycji pionowej. Woreczki do pakowania próżniowego mogą spełniać nie tylko swoją podstawową rolę. Wiele z nich może być również używane między innymi do gotowania sous vide. Zakresy temperatur, w których może pracować znaczna część worków to od -18 do aż 99 stopni Celsjusza. Specjalne akcesoria służą do pakowania schłodzonych płynów. Worki do gotowania w piecach konwekcyjno-parowych do pakowarki próżniowej potrafią z kolei wytrzymać temperaturę aż do 120 stopni Celsjusza.

Folia do pakowania próżniowego

Poza workami możliwe jest również korzystanie z folii do pakowania. Jest ona dostarczana w rolkach. Przy wyborze należy kierować się szerokością rolki. Różne grubości folii przeznaczone są do pakowania odmiennych rodzajów produktów. Folie cieńsze służą do pakowania delikatnych produktów, grubsze zaś do produktów o ostrych krawędziach.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji