Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ZBIORNIKI MAGAZYNOWE

Odwrócona osmoza z użyciem zbiorników magazynowych

Zbiorniki magazynowe w uzdatnianiu wody:

  • Wersje ciśnieniowe i bezciśnieniowe
  • Niewielkie pojemniki ciśnieniowe do kilkudziesięciu litrów
  • Duże pojemniki bezciśnieniowe o pojemności nawet kilkuset litrów
  • Charakteryzują się różnymi przyłączami

Uzdatnianie wody jest ważnym procesem w wielu przedsiębiorstwach, zajmujących się gastronomią. Jeśli Twoja firma korzysta z odwróconej osmozy, do pracy systemu konieczny jest między innymi zbiornik magazynowy. Nasza firma może Ci zaoferować zbiorniki ciśnieniowe i bezciśnieniowe w wielu różnych rozmiarach i pojemnościach. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego i wybrania zbiornika magazynowego odpowiedniego do potrzeb Twojego lokalu.

Zbiorniki magazynowe i systemy odwróconej osmozy

Zbiorniki magazynowe pełnią ważną funkcję w niektórych aspektach uzdatniania wody. Szczególnie związane są z procesem odwróconej osmozy. Daje ona możliwość usunięcia z wody praktycznie wszystkich zanieczyszczeń dzięki filtrowaniu jej przez specjalne membrany. Osmoza nie wymaga soli do regeneracji, co jest jej niewątpliwą zaletą. Przy zakupie zbiornika warto zwrócić uwagę na wielkość przyłącza.

Zbiorniki magazynowe ciśnieniowe i bezciśnieniowe

Zbiorniki magazynowe podzielić można na ciśnieniowe oraz bezciśnieniowe. Mniejsze pojemniki, często w zakresach od kilkunastu do kilkudziesięciu litrów, są często pojemnikami ciśnieniowymi. Duże pojemniki, mogące pomieścić od nieco ponad stu do nawet kilkuset litrów, to już pojemniki bezciśnieniowe.

Pojemności zbiorników magazynowych

Pojemności zbiorników magazynowych są tak różne, jak różne mogą być Twoje potrzeby. Posiadamy w sprzedaży zarówno niewielkie pojemniki o pojemnościach 12, 30 czy 48 litrów, jak też te, które zmieszczą 130, 180, a nawet 320 litrów. Warto zwrócić uwagę na pojemność zbiornika i przekonać się, czy jest to wartość netto czy brutto. Pojemność netto stanowić może bowiem od blisko siedemdziesięciu do aż osiemdziesięciu procent pojemności brutto. Wraz z pojemnością zbiornika wzrasta też jego wielkość. Najmniejsze zbiorniki magazynowe mają zaledwie 250 na 400 milimetrów, podczas gdy największe z nich to nawet 635 na 1150 milimetrów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji