Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

CZĘŚCI DO MASZYN CHŁODNICZYCH

Części zamienne do maszyn mroźniczych i chłodniczych

Poznaj części do maszyn chłodniczych z oferty naszego sklepu internetowego:

         Szuflady i bloki szuflad do stołów chłodniczych i mroźniczych

         Filtry z głowicą do kostkarek

         Szklane nakładki do ochrony żywności przed skażeniem

         Zestawy nóżek do szaf chłodniczych i mroźniczych

Zapraszamy do kategorii, w której znajdziesz części do maszyn chłodniczych. Czy będą to przeznaczone do stołów chłodniczych i mroźniczych bloki szuflad albo szuflady, niezbędne w kostkarkach filtry, nóżki do szaf mroźniczych i chłodniczych, a może wykonane ze szkła nakładki do ochrony żywności przed skażeniem – kupisz je w naszym sklepie internetowym. Zapoznaj się z oferowanymi przez nas towarami renomowanych producentów sprzętu gastronomicznego i wybierz potrzebne Ci części zamienne do swoich maszyn chłodniczych.

Części do chłodniczych i mroźniczych maszyn gastronomicznych

Nikomu chyba nie trzeba mówić jak ważne jest, by jego sprzęt działał sprawnie i nie ulegał częstym awariom. Czy zawsze da się im zapobiec? Oczywiście nie, nawet jeśli serwis był wykonywany wyjątkowo starannie i w wyznaczonych terminach. Zazwyczaj jednak nie ma powodu do obaw – wszystkie niezbędne do dokonania naprawy części zamienne można zamówić w naszej firmie. Jeśli będzie to tylko prosta wymiana zużywającego się regularnie elementu na nowy, naprawy można dokonać samodzielnie. Można też wybrać możliwość, w której naprawa zostanie wykonana przez jeden z naszych wyspecjalizowanych zespołów serwisantów. Dzieje się tak wtedy, gdy urządzenie uległo awarii, a nie gdy wymaga jedynie prostych prac w postaci wymiany zużytego elementu eksploatacyjnego. W każdym z tych przypadków znajdziesz u nas odpowiednie części zamienne do swojego urządzenia. 

Maszyny chłodnicze w gastronomii

W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowo dużą ofertę urządzeń związanych z chłodnictwem gastronomicznym. Spełnią one swoje zadanie zarówno w restauracji, pubie, lokalu typu fast-food czy też w firmie cateringowej. Proponujemy Ci optymalną organizację przestrzeni dzięki szafom chłodniczym i mroźniczym. Stoły mroźnicze i chłodnicze pozwolą Ci zawsze mieć niezbędne produkty na wyciągnięcie ręki. Efektywną prezentację oferty zapewnią lady, witryny i nadstawki chłodnicze, a także zamrażarki skrzyniowe. Świeżość dań zapewni praca schładzarek i zamrażarek szokowych. Znajdziesz tu też urządzenia do produkcji lodu i przechowywania wina.

Jakich części do maszyn chłodniczych potrzebuję?

Nasz sklep internetowy jest w stanie zaoferować Ci szeroką ofertę różnorodnych części zamiennych do użytkowanych przez Ciebie maszyn chłodniczych. Jednym z podstawowych elementów będą tu różnorodne szuflady i całe bloki szuflad do stołów chłodniczych i mroźniczych. Żeby zagwarantować sprawne działanie kostkarek, musisz zapewnić im odpowiednią wodę. Dzieje się tak dzięki filtrom, które niestety co jakiś czas wymagają wymiany. W naszym sklepie znajdziesz filtry z głowicą przeznaczone specjalnie do kostkarek. Żeby chronić prezentowaną klientom żywność przed potencjalnym skażeniem, możesz skorzystać z szklanych nakładek. Znajdziesz tu również zestawy nóżek do szaf chłodniczych i mroźniczych.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji