Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

MŁYNKI DO KAWY

Profesjonalne młynki do mielenia kawy


Poznaj młynki do kawy, które możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym:

  • Do zastosowania na potrzeby parzenia kawy w ekspresach kolbowych i przelewowych
  • O doskonałym, przemyślanym nie tylko pod kątem wyglądu, ale i trwałości oraz łatwości w utrzymaniu czystości wyglądzie
  • Pozwalające określić ilość porcji kawy, która ma zostać zmielona
  • Dające Ci pewność, że zaparzona dzięki nim kawa będzie aromatyczna i świeża

Nie bez powodu kawa zdobyła popularność w większości państw świata. To jej pobudzające właściwości sprawiły, że cieszy się uznaniem w najdalszych zakątkach globu. Jednak by przygotować dla swoich Klientów idealną kawę potrzebujesz często nie tylko doskonałego ekspresu do kawy, ale również i drugiego idealnego urządzenia. Jest nim oczywiście młynek do kawy, który pomoże Ci zmielić ziarna dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Do oferty naszego sklepu wybraliśmy tylko najlepsze urządzenia z każdej dostępnej kategorii cenowej. Możesz być pewien, że w naszym sklepie z pewnością znajdziesz młynek do kawy, który spełni Twoje wymagania.

Młynek do kawy - czy to urządzenie jest mi potrzebne?

Automatyczne ekspresy do kawy posiadają już wbudowane młynki, więc w ich przypadku nie będziesz musiał dodatkowo nabywać takiego urządzenia. Czasami może się jednak zdarzyć, że Twoim klientom nie wystarczy gotowa kawa mielona lub też Twój ekspres do kawy nie posiada opcji jej mielenia. Przykładem mogą tu być chociażby kolbowe ekspresy do kawy. Do jej przygotowania wymagają one posiadania dodatkowego urządzenia w postaci młynka. I chociaż część z ekspresów kolbowych wyposażana jest już w młynki, to nadal nie stanowi to reguły wśród urządzeń tego typu.  Jeśli cenisz sobie samodzielne przygotowanie kawy i to, że wiele z parametrów związanych z jej przygotowaniem masz pod kontrolą, samodzielne mielenie i wsypywanie porcji kawy do sitka ekspresu stanie się dla Ciebie częścią rytuału przygotowania tego pobudzającego napoju.

Podobnie jak w przypadku kolbowych ekspresów do kawy sytuacja przedstawia się w przypadku ekspresów przelewowych. By przyrządzić w nich kawę, musisz posiadać ekspres, filtry… i mieloną kawę. Co możesz zrobić w sytuacji, gdy wiesz już, że do przyrządzania kawy będzie Ci potrzebny młynek? Oczywistym wyborem jest w takim przypadku zakup któregoś z oferowanych przez nas urządzeń tego typu.

Młynki do kawy - jak przebiega proces mielenia?

Profesjonalne młynki do kawy nie wymagają już od Ciebie wkładania w cały proces siły własnych mięśni, mielenie kawy odbywa się w nich bowiem automatycznie. Obsługa mielenia może posiadać wiele stopni, a delikatne mielenie sprawia, że aromat ziaren zostaje zachowany w kawie przez znacznie dłuższy czas.

A jakie parametry możesz regulować w naszych młynkach? Takie jak ilość i czas mielenia, grubość osiąganej po zmieleniu kawy czy chociażby wielkość porcji, która w zależności od modelu zazwyczaj waha się pomiędzy czterema a dwunastoma gramami. Ilość zmielonych ziaren ma wpływ na to, jak wiele kaw będziesz w stanie wykonać dla swoich klientów. Nasze urządzenia są w ciągu doby w stanie zmielić trzy kilogramy kawy, co byłoby w stanie dać Twoim klientom aż pięćset filiżanek tego napoju. Całość procesu odbywa się zazwyczaj dzięki żarnom ze stali nierdzewnej, które obracają się 1400 razy w ciągu minuty.

Młynek do kawy, czyli... design ma znaczenie

Wszyscy lubimy piękne przedmioty użytkowe. Do takich właśnie przedmiotów o doskonałym designie zaliczają się oferowane przez nas młynki do kawy. Pięknie prezentujące się, klasyczne obudowy urządzeń sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrzach. Aluminiowy kolor obudowy, obudowa z lakierowanego odlewu aluminium lub też wykonana z odpornego na zarysowania tworzywa ABS sprawią, że młynek będzie wyglądał klasycznie, a przy tym pozostanie urządzeniem solidnym i łatwym do utrzymania w czystości.

Design to jednak nie tylko sam wygląd młynka do kawy czy jakiegokolwiek innego urządzenia. Jak wspomnieliśmy wyżej, wykonanie z wysokogatunkowych materiałów zapewni nam długie użytkowanie takiego trwałego urządzenia i łatwość w jego czyszczeniu, ponieważ producent zadbał o to, by pozostałości kawy nie miały możliwości trwale osiadać na elementach młynka.

Przydatne usprawnienia w młynkach do kawy

Co ważne, producenci starają się ułatwić nam użytkowanie młynków poprzez stosowanie przemyślanych rozwiązań w zakresie dostarczania do nich ziaren oraz pobierania z nich zmielonej już kawy. Pojemniki na kawę ziarnistą mogą przyjąć od zaledwie dwustu gramów aż po ponad kilogram kawy. Przezroczyste pojemniki pozwalają nam cały czas monitorować, jaka ilość ziaren jeszcze się w nich znajduje, a przy tym prezentować swoją zawartość klientom. Mają oni dzięki temu pewność, że ich kawa zawsze jest świeżo mielona i dzięki temu tym bardziej aromatyczna.


Wysuwane przezroczyste pojemniki na zmieloną kawę również pozwalają Ci monitorować, jak wiele kaw jesteś jeszcze w stanie wykonać. Nie mogą one być jednak zbyt duże, by kawa nie miała czasu na utracenie części ze swojego aromatu. Zdejmowanie i wysuwanie pojemników musi się zaś odbywać w łatwy sposób. Łatwość i prędkość montażu ma bowiem duże znaczenie w środowisku, w którym często liczy się to, jak szybko klient otrzyma od Ciebie zamówioną przez siebie kawę. Ma to też znaczenie dla Ciebie, ponieważ zmielona kawa może się łatwo rozsypać i nastręczyć Ci trudności w późniejszym jej usunięciu. Szybki i łatwy montaż tych elementów sprawi, że z łatwością unikniesz tego typu nieprzyjemnych wypadków.

Dostępność: 48h
Producent: Red Fox
Kod produktu: 00000440

MARFIL Młynek do kawy Red Fox

Cena podstawowa 2 323,47 zł Cena 1 974,95 zł
Netto 1 605,65 zł bez VAT
  • -15%
Pokazano 1-12 z 12 pozycji