Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

LUSTRA ŁAZIENKOWE

Prezentujemy ofertę luster Merida przeznaczonych do łazienek znajdujących się w lokalach gastronomicznych, ale także placówkach zdrowotnych i przychodniach oraz do łazienek domów jednorodzinnych czy mieszkań i apartamentów. Sprzedajemy lustra gastronomiczne, ale w ofercie znajdzie się także lustro uchylne dla niepełnosprawnych, lustra fazowane oraz bez fazy, w chromowanej oprawie, a także ze stali nierdzewnej.

Lustra ścienne uchylne – dla niepełnosprawnych

Produkt z naszej oferty, jakim jest lustro łazienkowe uchylne, przeznaczone jest do łazienek przystosowanych do używania przez osoby niepełnosprawne. Lustro ruchome do łazienki z naszej oferty znajduje się na metalowym stelażu.

Stelaż został zaprojektowany tak, aby umożliwić pochylenie lustra w taki sposób, aby osoba, która porusza się na wózku, miała możliwość ujrzenia całej swojej postaci. Lustro ścienne proste nie umożliwiłoby przeglądanie się tylko na niższej wysokości, jednak wtedy korzystanie z umywalki byłoby niemożliwe albo bardzo niewygodne.

Ruchome lustro łazienkowe, które oferujemy, jest wyposażone w specjalny uchwyt do regulowania kąta nachylenia. Wózki mają koła o różnych średnicach dopasowane do osoby, która się na nim porusza. Wysokie bądź niższe osoby będą miały więc możliwość ustawienia lustra w wygodny i optymalny dla siebie sposób.

Lustra ścienne (nieuchylne)

Ścienne lustro łazienkowe z naszej oferty przybiera trzy główne postaci. Oferujemy:

  • - lustra w oprawie chromowanej na stelażu;
  • - lustra w ramach metalowych (matowych);
  • - lustra z fazowanymi brzegami;
  • - lustra z brzegami szlifowanymi (bez fazy).

Każdy typ lustra z prezentowanej oferty ma swoje unikalne cechy odpowiednie do konkretnego typu wnętrza łazienkowego. Chromowane lustro do łazienki na ścianę jest odpowiednie we wnętrzach słabo lub średnio oświetlonych. W przypadku łazienek z mocnym oświetleniem – jasnych i przestronnych – często to lustra w matowych ramach sprawdzają się lepiej.

Chromowana powierzchnia dosyć mocno odbija światło, dzięki czemu sprawdza się przy ciemniejszych wnętrzach. Wtedy światło padające na chrom nie odbija się od niego zbyt mocno. Podobnie sytuacja wygląda z lustrami z naszej oferty, które mają fazowane brzegi. Brzeg fazowany to taki, który został zeszlifowany pod odpowiednim kątem, zazwyczaj 45 stopni. Wtedy światło, które pada na brzegi lustra, zostaje rozszczepione tak samo, jak w pryzmacie. Efekt? Odbite od brzegów światło rzuca tęczowe refleksy w pomieszczeniu. Warto więc montować tego typu lustra we wnętrzach przyciemnionych, by osiągnąć najlepsze efekty wizualne, które z pewnością dodadzą oryginalnego i interesującego charakteru łazienkowemu wnętrzu.

W ofercie znajdują się także lustra z brzegami szlifowanymi na prosto, bez tak zwanej fazy. Są odpowiednie do wnętrz, w których obecne jest silne oświetlenie. Ich brzegi nie rozszczepiają światła, pochłaniając je, więc lustro nie produkuje dodatkowych efektów wizualnych.

Rozmiary luster z naszej oferty

Wśród luster, które sprzedajemy, znajdują się modele o określonych rozmiarach. Do najpopularniejszych typów należą następujące rozmiary:

  • - 60 × 50 cm;
  • - 40 × 60 cm;
  • - 50 × 60 cm.

Rozmiary dotyczą tafli lustra, nie uwzględniają obramowania czy powierzchni stelażu. Każde z luster z pewnością będzie odpowiednie nie tylko do średnich i większych łazienek, ale także do pomieszczeń, w których nie ma zbyt dużo przestrzeni. Lustra mogą znaleźć się nad umywalkami, także te, które mają formę uchylną, a w ich designie producent umieścił uchwyt do ustawiania lustra pod odpowiednim kątem.

Lustra z naszej oferty są przejrzyste, bardzo dobrze odbijają światło, dzięki czemu obraz, który się w nich pojawia, nie jest w żaden sposób przyciemniony, zmatowiały bądź niewyraźny. Lustra są odporne na działanie czasu, powietrza czy światła niebieskiego, LED-owego i słonecznego. Ich stelaże i obramowania wykonano z bardzo wytrzymałej stali (chromowanej bądź matowej), dzięki czemu trwają w miejscu instalacji przez długie lata.

Zachęcamy do przeglądania oferty i wierzymy, że odpowiednie lustro do łazienki zostanie znalezione właśnie w naszym sklepie!

Pokazano 1-10 z 10 pozycji