Aktywne filtry

Kategorie

Filtr producentów

Cena

  • 69,00 zł - 28 327,00 zł

    -

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

SZAFY CHŁODNICZE

Podkategorie

Szafy chłodnicze do zastosowań komercyjnych


Posiadamy naszej w ofercie różnorodne szafy chłodnicze ze stali nierdzewnej:

  • Standardowe urządzenia, zarówno w wersji z drzwiami pełnymi jak i ze szklaną witryną
  • Specjalne wersje szaf chłodniczych – do zastosowania w piekarnictwie, do przechowywania ryb, wina czy też mleka
  • Ze zróżnicowanymi materiałami obudów, by doskonale wpasowywały się w Twoje wnętrza
  • W różnorodnych wariantach dostępnych rozmiarów, ilości drzwi i innych ważnych w codziennym użytkowaniu parametrów technicznych

W pełni sprawna szafa chłodnicza to jedna z podstaw Twojego biznesu. Dlatego do naszego sklepu asortyment dobraliśmy tak, byś miał możliwość dokonać u nas najbardziej optymalnego z punktu widzenia Twojej firmy wyboru. Jeśli jednak będziesz wahać się pomiędzy którymiś z dostępnych wariantów – skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który pomoże Ci w wyborze urządzenia dla Twojej firmy.

Szafy chłodnicze przeszklone - design ma znaczenie

Czy sam wygląd chłodziarki ma znaczenie? W niektórych przypadkach okazuje się on być bardzo istotny. Czasami szafa chłodnicza po prostu musi cechować się wysokim poziomem estetyki. Dzieje się tak głównie wtedy, gdy jest ona widoczna dla Twoich klientów i buduje w ten sposób atmosferę w Twoim lokalu. W takich przypadkach obudowa z samej stali nierdzewnej może okazać się nie dość estetyczna i można pokusić się o wybór chłodziarki lakierowanej lub malowanej proszkowo.

Design to jednak nie tylko wygląd. To również łatwość czyszczenia, zapewniana chociażby przez komorę z zaokrąglonymi narożnikami czy zintegrowane w drzwiach uchwyty do ich zamykania. Liczy się tu też pewna możliwość konfigurowania wnętrza chłodziarki, chociażby poprzez wymienne półki lub ruszty. Także ilość drzwi ma znaczenie. Przy większej ich ilości klientom lub personelowi łatwiej może być dosięgnąć niezbędnych im w danej chwili produktów. Nie bez znaczenia są wymiary urządzenia – w zależności od zapotrzebowania i przestrzeni, którą masz do zagospodarowania, możesz wybrać z różnych proponowanych przez producentów gabarytów dostępnego sprzętu.

Technika, która stoi za Twoją chłodziarką

Niektóre z szaf przeznaczone są jedynie do chłodzenia całej swojej zawartości w jednakowej temperaturze, dając jedynie możliwość regulacji jej zakresu. Inne posiadają dwie komory lub strefy, dzięki czemu możesz przechowywać w nich produkty, wymagające dwóch różnych temperatur chłodzenia – lub też jednej komory chłodniczej, drugiej zaś mroźniczej. Dzięki wymuszonemu obiegowi powietrza z kolei jesteśmy w stanie osiągać jednakową temperaturę w każdej części chłodziarki, a po jej otwarciu – szybciej ponownie ją uzyskać.

Urządzenia różnią się też klasami klimatycznymi. W zależności od klasy, Twoje urządzenie będzie miało różne zakresy temperatur zewnętrznych, w których będzie pracować optymalnie. Czasami może być to temperatura, wynosząca jedynie 10 stopni, czasami zaś może dochodzić do nawet 43 stopni Celsjusza. Urządzenia chłodnicze różnią się też średnim dobowym zużyciem energii i jest to niewątpliwie kolejny z czynników, który może mieć wpływ na Twoją decyzję zakupową.

Szafy chłodnicze zapleczowe - do różnych zastosowań

Nie wszystkie zastosowania sprawdzą się w każdych warunkach i nie zawsze jedynie pojemność chłodziarki oraz jej cena powinny być głównymi kryteriami wyboru. Jeśli szukasz szafy chłodniczej dla przemysłu piekarniczo-cukierniczego, spełniającej normę piekarską – znajdziesz ją u nas. Technologia chłodnicza w piekarni różni się nieco od standardowych szaf, jednak możesz być pewien, że w naszej ofercie znajdziesz odpowiadające Ci urządzenie.

Podobnie sprawa się będzie miała z innymi, niestandardowymi zastosowaniami. Mamy w związku z tym w swojej ofercie zarówno urządzenia chłodnicze do przechowywania ryb, jak i mleka czy wina. W tym ostatnim przypadku istnieje możliwość wyboru produktu standardowego lub produktu z możliwością podzielenia na dwie strefy chłodzenia, różniące się temperaturą przechowywania wina. A jeśli w warunkach campingowych będziesz potrzebował szafy, która daje możliwość podzielenia przestrzeni dla gości na zamykane na klucz szuflady – ją również mamy w naszej ofercie.

Szafy chłodnicze dwudrzwiowe... czy jednodrzwiowe?

Czy Twoją przestrzeń wypełnią szafy chłodnicze jednodrzwiowe czy dwudrzwiowe, a może potrzebujesz niestandardowego otwierania się drzwi tego urządzenia chłodniczego? Część z naszych modeli daje możliwość przestawienia otwierania drzwi na tę stronę, która będzie Ci potrzebna w pracy. Drzwi samozamykające się z kolei poprawiają komfort pracy wtedy, gdy chcesz uniknąć strat ciepła, a często nie masz możliwości samodzielnego zamknięcia jej, gdy wyjmujesz potrzebne Ci w danej chwili produkty. Dużym ułatwieniem, gdy nie masz możliwości otworzenia chłodziarki ręką, może być też opcjonalny w niektórych modelach pedał do otwierania drzwi.

Produkty w Twoich urządzeniach chłodniczych nie zawsze muszą być widoczne. Możesz w związku z tym zdecydować się na drzwi pełne. Jeśli jednak zechcesz eksponować produkty – czy to na potrzeby klientów czy też po to, by pracownicy wiedzieli o miejscu przechowywania poszczególnych produktów – możesz wybrać chłodziarkę z drzwiami przeszklonymi.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 455 pozycji

Podkategorie