- -25%
Profesjonalna szafa chłodnicza Arktic Profi Line Hendi 232125 przeznaczona do intensywnej pracy w gastronomii. Duża pojemność, wydajne chłodzenie wspomagane wentylatorem oraz kompatybilność z pojemnikami GN 2/1 sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdzi się w restauracjach, kuchniach centralnych, hotelach oraz firmach cateringowych.
Szafa oferuje pojemność całkowitą 1240 litrów oraz 940 litrów pojemności użytkowej. Wnętrze wyposażono w 6 półek GN 2/1 o dużej nośności, co pozwala na wygodne przechowywanie dużej ilości produktów.
| Numer artykułu | 232125 |
| Pojemność całkowita | 1240 L |
| Pojemność użytkowa | 940 L |
| Standard GN | GN 2/1 |
| Liczba półek | 6 × GN 2/1 (650 × 530 mm) |
| Maks. obciążenie półki | 40 kg |
| Zakres temperatury | 0–8°C |
| Moc | 350 W |
| Napięcie | 230 V |
| Czynnik chłodniczy | R600a (140 g) |
| Średnie dobowe zużycie energii | 2,01 kWh / 24h |
| Klasa energetyczna | B |
| Wymiary | 1314 × 800 × (H)2082 mm |
| Waga | 171 kg |
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.