Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PŁYTY DO PIECZENIA i GRILLOWANIA

Za pomocą płyty do pieczenia zamienisz kuchenkę (gazową, indukcyjną, elektryczną) w… grilla! Przygotujesz na niej wymagające steki, burgery, sery i warzywa. A pysznie ugrillowane jedzenie podasz otoczone bułką, która upieczona na nieprzywierającej blaszce, będzie równomiernie zarumieniona, puszysta i z chrupiącą skórką! Z dostępnymi w naszej ofercie akcesoriami do pieczenia przygotowanie pysznego burgera stanie się banalnie proste!

Płyta grillowa ryflowana i gładka — czym się różnią?

Dostępne w naszym sklepie płyty różnicują się pod względem powierzchni — niektóre są całkowicie gładkie, inne pokryte małymi wgłębieniami (ryflowane). Drugie z nich zostawiają na jedzeniu charakterystyczne paski, co sprawia, że nie tylko smakuje ono, jakby było przygotowywane na grillu, ale również zyskuje podobny wygląd!

Płyta do grillowania — sposób na perfekcyjnie upieczone jedzenie!

Oferowane w Gastronet24 płyty i blachy do pieczenia zostały pokryte specjalną powłoką, która zapobiega przywieraniu jedzenia. Zmniejsza to ryzyko przypalenia smażonych na nich dań i sprawia, że są one łatwe w czyszczeniu. Dodatkowo większość płyt ma wykończenie ze stali nierdzewnej. Ten materiał znany jest z szybkiego nagrzewania się i dobrego przewodnictwa ciepła. Skraca to czas smażenia i sprawia, że jedzenie jest równomiernie przygotowane ze wszystkich stron. 

Stal, z której zostały wykonane dostępne w naszym asortymencie akcesoria do pieczenia to również tworzywo, charakteryzujące się trwałością oraz niepochłanianiem zapachów ani smaków przygotowywanych na nich potraw. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednią płytę dla swojego lokalu!

Pokazano 1-12 z 43 pozycji