Aktywne filtry

Cena

  • 355,00 zł - 356,00 zł

    -
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

SZKLANE TALERZE

Talerze ze szkła gastronomicznego

Zapoznaj się z oferowanymi w naszym sklepie szklanymi talerzami:

         Ozdobne talerze ze szkła

         Wyselekcjonowana oferta najciekawszych wzorów

         Talerze z białego szkła hartowanego

         Specjalne szkło wykorzystywane w gastronomii

Wyselekcjonowana oferta talerzy ze szkła hartowanego pozwala na zaopatrzenie się w najważniejsze rodzaje naczyń z tej kategorii. Z jednej strony mogą to być elementy zastawy o nieregularnych, inspirowanych naturą kształtach. Z drugiej zaś nieprzezroczyste talerze w kolorze białym lub czarnym. W wielu przypadkach mogą one imitować porcelanę, będąc jednocześnie bardziej wytrzymałymi na wiele rodzajów uszkodzeń.

Szklane talerze dla gastronomii

Wydawać by się mogło, że porcelana jest jedyną opcją podczas wyboru zastawy stołowej. Na szczęście jednak są inne możliwości. Jedną z nich są naczynia szklane. Być może boisz się, że porcelana jest zbyt delikatna i będziesz musiał często dokupować brakujące elementy zastawy? Możesz zdecydować się na białe naczynia szklane ze stali hartowanej. Nudzi Cię rodzaj elegancji, prezentowany przez porcelanę? Sprawdź naszą ofertę ozdobnych talerzy ze szkła. Obawiasz się, że tworzywa sztuczne mogą być szkodliwe dla zdrowia? Szkło nie wykazuje żadnych właściwości toksycznych.

Ozdobne talerze szklane

Jeśli porcelana wydaje Ci się zbyt zwyczajna, dlaczego nie zwrócić się w kierunku ozdobnych szklanych talerzy? Znacząco różnią się one od najczęściej stosowanych elementów zastawy stołowej. Naczynia te występują w wersji standardowej lub przydymionej. W tym drugim przypadku kolory są nieco bardziej przygaszone. Zdobione są nieregularnym, spiralnym kształtem, który przebiega przez cały talerz – od jego brzegu aż po środek. Jeśli zaś mowa o kształtach – rzadko spotkasz tu standardowy okrąg czy owal. Są one nieco nieregularne, często mocniej zbliżone do obrysów zwykłych kamieni. Nadaje im to dodatkowego nawiązania do kształtów spotykanych w naturze. 

Talerze z białego szkła hartowanego

Białe szkło hartowane daje nam kilka podstawowych zalet. Z jednej strony posiada szlachetny wygląd, który wizualnie zbliża je do porcelany. Może być zatem w wielu przypadkach z nią zamiennie stosowane. Jest jednak od niej znacznie bardziej wytrzymałe na wiele rodzajów uszkodzeń. Naczynia takie bez trudu można myć w zmywarkach gastronomicznych bez obaw o to, że coś może się z nimi stać. Są one również przystosowane do pracy w kuchenkach mikrofalowych. Ułatwia to podgrzewanie potraw wszędzie tam, gdzie niektóre z dań muszą być zrobione szybko i sprawnie przy pomocy popularnej mikrofalówki.

Aktywne filtry

Dostępność: 1 tydzień
Producent: Zieher
Kod produktu: 5063.50

Talerz szklany przezroczysty 50x50 cm

Cena podstawowa 373,92 zł Cena 355,22 zł
Netto 288,80 zł bez VAT
  • -5%
  • -5%
Pokazano 1-1 z 1 pozycji