Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PŁYNY DO MYCIA PODŁÓG

Gastronomia to branża, w której niezbędne jest regularne sprzątanie. Nieusunięte resztki jedzenia, zwłaszcza te odzwierzęce, szybko ulegają zepsuciu i narażają lokal na gromadzenie się bakterii. Jeśli prowadzisz biznes gastronomiczny, polecamy płyn do podłóg do zastosowań profesjonalnych. Od lat zajmujemy się zaopatrzeniem gastronomicznym dla firm - oferujemy preparaty renomowanych marek, dostępne w wydajnych, skoncentrowanych formach i różnych pojemnościach.

Profesjonalny płyn do mycia podłóg w gastronomii i nie tylko

Gastronet24.pl to sklep internetowy, w którym proponujemy kompleksowe wyposażenie gastronomii. Znajdziesz tu sprzęty, akcesoria i chemię przeznaczoną do użytku na dużych powierzchniach - wszystko to, czego potrzebujesz, aby zapewnić swoim klientom wysoką jakość usług. Choć dbanie o czystość lokalu to prozaiczna czynność, nie można o niej zapominać. To od niej zaczyna się troska o gości - od higieny panującej w restauracji, barze oraz każdym innym miejscu, w którym ich przyjmujesz. Również tam, gdzie nie sięga wzrok.

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz płyn do czyszczenia podłóg, który najbardziej odpowiada potrzebom Twojego biznesu. Oferujemy preparaty o różnych pojemnościach: podręczne butelki litrowe i dziesięciolitrowe kanistry. Mamy też pośrednie propozycje, np. dwa lub pięć litrów. Duże opakowania szybko zużywają się podczas regularnego sprzątania, dlatego zazwyczaj warto sięgać po te ekonomiczne warianty. 

W przypadku stosowania automatów czyszczących na dużą skalę wybierz specjalny płyn do maszynowego podłóg, np. niskopieniący środek do posadzek Neomax N 200 kg. Preparaty do maszyn występują też w znacznie mniejszych opakowaniach. Niektóre, np. VOIGHT H590 nadają się zarówno do mycia maszynowego, jak i manualnego. 

Płyn do podłóg z różnych materiałów

W naszej ofercie znajdują się zarówno uniwersalne formuły do wszystkich posadzek, jak i takie, które zostały opracowane w trosce o dany typ podłogi. Płyn do parkietu będzie różnił się od płynu do podłóg z kamienia naturalnego i sztucznego. Profesjonalne środki do mycia podłóg drewnianych pielęgnują je, nie niszcząc szlachetnej struktury.

Znajdziesz też propozycje do podłóg zabezpieczonych powłoką ochronną, odpornych na działanie wody lub doczyszczania nawierzchni mikroporowatych, a także środki do mycia paneli podłogowych i ściennych. Do czyszczenia podłóg nadają się również preparaty bardziej uniwersalne, przeznaczone do mycia różnych powierzchni oraz płyny myjące ogólnego zastosowania. Jeśli zależy Ci na dobru środowiska, polecamy środki do podłóg posiadające certyfikat ekologiczny, np. REGAIN CLEAN S. 

Uzupełnieniem pielęgnacji podłóg może być zastosowanie płynów nabłyszczających i zabezpieczających. Emulsje połyskowe nie tylko dbają o piękny wygląd, ale także wydłużają czas eksploatacji. Dla przyjemności gości i pracowników - zwłaszcza w miejscach, w których pojawiają się niemiłe aromaty - wykorzystaj płyn do podłóg długo utrzymujący zapach. Dobrze utrzymana restauracja lub lokal usługowy powinien pozytywnie oddziaływać na wszystkie zmysły: nie tylko wzroku, smaku, dotyku i słuchu, ale też węchu. 

Pokazano 1-12 z 76 pozycji