Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 198,00 zł - 52 749,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

PŁYTY GRILLOWE

Sezon na grilla na świeżym powietrzu nie trwa u nas zbyt długo, nic nie stanowi jednak przeszkody, by cieszyć się grillowanymi potrawami również i w innych porach roku. Kiedy klienci Twojego lokalu zatęsknią za smakiem potraw z grilla, będziesz w stanie zaoferować im dania przygotowane na płycie grillowej. Zapoznaj się z naszą ofertą tych urządzeń, by jak najlepiej dobrać je do swoich oczekiwań.

Płyty grillowe i ich zalety

Bardzo ważną zaletą płyt grillowych w porównaniu do innych urządzeń tego typu jest fakt, że mogą być to urządzenia gazowe lub elektryczne. Pozwala Ci to dowolnie wybrać metodę zasilania płyty grillowej, dostosowując ją do możliwości swojego lokalu. Sięgając po płytę grillową gazową do gastronomii z naszego sklepu możesz mieć pewność, że generowane rachunki będą niskie, o ile zamierzasz intensywnie korzystać z tego urządzenia do grillowania. Decydując się na elektryczną płytę grillową zyskasz zaś sprzęt łatwiejszy w montażu i konserwacji.

Najważniejsze funkcje płyty grillowej

Gastronomiczne płyty grillowe cechują się dwiema możliwymi rodzajami powierzchni do grillowania. Mogą one być całkowicie gładkie lub też posiadać ryflowaną powierzchnię. W naszej ofercie znajdują się też urządzenia z podziałem na dwie, niezależnie ogrzewane strefy. Jedna z nich jest powierzchnią gładką, druga zaś ryflowaną, co pozwala Ci przygotowywać jednocześnie dwie różne potrawy w odmiennych temperaturach.

Dzięki płycie grillowej gładkiej i ryflowanej przygotujesz różnorodne rodzaje warzyw, mięsa oraz ryb. Możesz także postawić na płytę grillową do burgerów, która pozwoli Ci na idealne pieczenie bułek. Jeśli więc w swoim lokalu gastronomicznym planujesz przyrządzać potrawy tego typu, powinieneś zaopatrzyć się w jeden z modeli z naszego asortymentu.

Płyty grillowe - producenci tego typu urządzeń

Sprzęty gastronomiczne z kategorii płyt grillowych to popularny produkt w ofercie wielu producentów. My jednak zdecydowaliśmy się oferować w naszym sklepie tylko najlepsze urządzenia sprawdzonych marek. Chcemy mieć bowiem pewność, że zakupiona przez Ciebie płyta grillowa będzie bezawaryjnie służyć przez długi czas.

Świetnym przykładem z naszego asortymentu z dwiema strefami grillowania jest zasilana elektrycznie płyta grillowa Kromet. W połowie jest ona płytą ryflowaną, a w połowie gładką, przy czym obie powierzchnie są pokryte wysokiej jakości chromem i są dodatkowo polerowane. Co więcej, płyta ta pozwala nam płynnie regulować temperaturę grillowania w zakresie od 50 aż do 275 stopni Celsjusza. Kolejnym przykładem zasilanego prądem urządzenia gastronomicznego z tej kategorii sklepu Gastronet24.pl jest gładka płyta grillowa Hendi. Cechuje się ona łatwą w czyszczeniu powierzchnią chromowaną. Wyjmowana szuflada na tłuszcz daje możliwość łatwego usuwanie tego zbędnego produktu, powstającego w procesie przygotowywania dań. W przeciwieństwie do wielu innych urządzeń, płyta ta nadaje się do pracy ciągłej, więc nie musisz się obawiać o jej stan przy dużej eksploatacji w swoim lokalu. 

Płyta grillowa gazowa RedFox to z kolei zasilane gazem urządzenie, które posiada ryflowaną powierzchnię wykonaną z trudno-ścieralnej stali. Urządzenie to także posiada praktyczną szufladę na tłuszcz i będzie oszczędniejszym wyborem, jeśli stawiasz na częste użytkowanie.

Jak wybrać płytę grillową?

Jedną z podstawowych różnic, którą możesz się kierować podczas wyboru płyty grillowej, jest metoda zasilania tego urządzenia. W naszej ofercie znajdują się zarówno płyty grillowe elektryczne jak i płyty gazowe. Oba rodzaje urządzeń są równie popularne, przy wyborze powinieneś kierować się więc przyszłą wygodą jej użytkowania. Urządzenia zasilane elektrycznością doskonale sprawdzą się wtedy, gdy chcemy korzystać z grilla w zamkniętych lub osłoniętych pomieszczeniach, również poza sezonem letnim. W przypadku płyt grillowych gazowych naszym najważniejszym zyskiem jest niski koszt użytkowania bieżącego, jeśli korzystamy z płyty regularnie w długim okresie czasu.

Przy wyborze urządzenia warto zastanowić się nad ilością potraw, które chcesz przygotowywać każdego dnia. W naszej ofercie znajdują się zarówno pojedyncze, niewielkie płyty grillowe, jak i te z dwiema strefami grillowania. Da Ci to możliwość oddzielnego sterowania temperaturą każdej z niezależnych od siebie stref i, oczywiście, większe pokłady ilościowe przygotowywanych dań. Zwróć uwagę na wymiary płyt i ich możliwości, a wybrany z naszego sklepu sprzęt będzie Ci służył przez długi czas.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 529 pozycji