Aktywne filtry

Cena

  • 155,00 zł - 33 147,00 zł

    -

Filtr producentów

Rodzaj płyty

Płyta grzewcza

Wymiary płyty (cm)

Ilość stref grzewczych

Moc (kW)

Moc gazowa (kW)

Napięcie (V)

Zasilanie

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Waga (kg)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

PŁYTY GRILLOWE

Gastronomiczne płyty do grillowania

Zapoznaj się z naszą ofertą płyt grillowych:

  • Z możliwością wyposażenia w powierzchnię gładką, ryflowaną lub obie te powierzchnie jednocześnie
  • Do grillowania różnorodnych rodzajów mięs, warzyw i ryb
  • Z metodą zasilania elektryczną lub gazową
  • O jednej lub dwóch niezależnych strefach grillowania

Sezon na grilla na świeżym powietrzu nie trwa u nas zbyt długo, nic nie stanowi jednak przeszkody, by cieszyć się grillowanymi potrawami również i w innych porach roku. Kiedy klienci Twojego lokalu w zimniejszych porach roku zatęsknią za smakiem potraw z grilla, będziesz w stanie zaoferować im dania, przygotowane na płycie grillowej. Zapoznaj się z naszą ofertą, by poznać sprzedawane przez nas płyty grillowe.

Płyty grillowe i ich zalety

Bardzo ważną zaletą płyt grillowych w porównaniu do innych urządzeń tego typu jest fakt, że to od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na urządzenie gazowe, czy też elektryczne. Pozwala Ci to dowolnie wybrać metodę zasilania płyty grillowej. Co za tym idzie, możesz na przykład skoncentrować się na generowaniu w długim terminie czasu niższych kosztów bieżących, o ile intensywnie korzystasz z tego urządzenia do grillowania.

Możesz też zdecydować się na nieco łatwiejsze w montażu i konserwacji urządzenie elektryczne, które będzie Ci okazjonalnie pomagało w grillowaniu części serwowanych w Twoim lokalu dań. Początkowy koszt zakupu takiej płyty będzie dzięki temu znacznie niższy.

Najważniejsze funkcje płyty grillowej

Gastronomiczne płyty grillowe cechują się dwiema możliwym rodzajami powierzchni do grillowania. Mogą one być całkowicie gładkie lub też posiadać ryflowaną powierzchnię. W naszej ofercie znajdują się też urządzenia z podziałem na dwie, niezależnie ogrzewane strefy. Jedna z nich jest powierzchnią gładką, druga zaś ryflowaną, co pozwala Ci przygotowywać jednocześnie dwie różne potrawy w odmiennych temperaturach.

Dzięki płycie grillowej przygotujesz różnorodne rodzaje warzyw, mięsa oraz ryb. Dlatego urządzenie to znaleźć powinno swoje miejsce w każdym lokalu gastronomicznym, który przygotowuje potrawy z tych produktów. 

Płyty grillowe - producenci urządzeń

Urządzenia z kategorii płyt grillowych to popularny produkt w ofercie wielu producentów. My jednak zdecydowaliśmy się oferować w naszym sklepie tylko najlepsze urządzenia uznanych marek. Chcemy mieć bowiem pewność, że zakupiona przez Ciebie płyta grillowa będzie Ci bezawaryjnie służyć przez długi czas. Świetnym przykładem płyty z dwiema strefami grillowania jest zasilana elektrycznie płyta grillowa Kromet. W połowie jest ona płytą ryflowaną, zaś w połowie gładką, przy czym obie powierzchnie są pokryte wysokiej jakości chromem i dodatkowo polerowane. Co więcej, płyta ta pozwala nam płynnie regulować temperaturę grillowania w zakresie od 50 aż do 275 stopni Celsjusza.

Przykładem zasilanego prądem mniejszego urządzenia gastronomicznego z tej kategorii jest gładka płyta grillowa Hendi. Również ona cechuje się ułatwiającą czyszczenie chromowaną powierzchnią. Wyjmowana szuflada na tłuszcz daje możliwość łatwego usuwanie tego zbędnego produktu, powstającego w procesie grillowania. W przeciwieństwie do wielu innych urządzeń, płyta ta nadaje się do pracy ciągłej. Płyta grillowa gazowa RedFox to z kolei zasilane gazem urządzenie, które posiada płytę o ryflowanej powierzchni z trudno-ścieralnej stali. Płyta ta również posiada praktyczną szufladę na tłuszcz.

Jak wybrać płytę grillową

Jedną z podstawowych różnic, którą możesz się kierować podczas wyboru płyty grillowej, jest metoda zasilania tego urządzenia. W naszej ofercie znajdują się zarówno płyty grillowe elektryczne jak i płyty gazowe. Oba rodzaje urządzeń są równie popularne, przy wyborze powinieneś kierować się więc przyszłą wygodą użytkowania płyty grillowej. Urządzenia zasilane elektrycznością doskonale sprawdzą się wtedy, gdy chcemy korzystać z grilla w zamkniętych lub osłoniętych pomieszczeniach, również poza sezonem letnim. W przypadku płyt grillowych gazowych naszym najważniejszym zyskiem jest niski koszt użytkowania bieżącego, jeśli korzystamy z płyty regularnie w długim okresie czasu.

Jeśli zdecydowałeś się na zakup płyty grillowej, warto zastanowić się nad ilością potraw z grilla, które chcesz przygotowywać każdego dnia. Dzięki temu ustalisz, czy potrzebujesz mniejszego urządzenia, czy też takiego, które jest w stanie przygotowywać większą ilość potraw z grilla. W naszej ofercie znajdują się zarówno pojedyncze, niewielkie płyty grillowe, jak i te z dwiema strefami grillowania. Daje to nam możliwość oddzielnego sterowania temperaturą każdej z niezależnych od siebie stref.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 664 pozycji