Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

CHŁODNICTWO

Urządzenia chłodnicze w gastronomii

Znajdziesz tu wszystkie niezbędne urządzenia chłodnicze:

  • Szafy chłodnicze i mroźnicze, dające możliwość optymalnego zagospodarowania przestrzeni
  • Stoły chłodnicze i mroźnicze, które pozwolą Ci zawsze mieć niezbędne produkty na wyciągnięcie ręki
  • Lady, witryny i nadstawki chłodnicze oraz zamrażarki skrzyniowe, do efektownej prezentacji Twojej oferty
  • Schładzarki i zamrażarki szokowe, by zachować świeżość gotowych dań
  • Dodatkowe urządzenia: kostkarka, łuskarka, winiarka i inne

W jednym sklepie internetowym znajdziesz szeroką ofertę chłodnictwa i urządzeń, stworzonych specjalnie na potrzeby gastronomii. Niezależnie, czy prowadzisz restaurację, pub, lokal typu fast-food, bistro czy firmę cateringową. Nasz specjalizujący się w chłodnictwie sklep z pewnością sprosta Twoim wymaganiom, a w przypadku wątpliwości pomożemy Ci dokonać najlepszego z punktu widzenia Twojej firmy wyboru.

Komercyjne urządzenia chłodnicze gastronomiczne

Zajmujemy się chłodnictwem komercyjnym od 1989 roku. Wiemy, że każdy klient potrzebuje oferty skrojonej na swoje potrzeby. Wiemy też, że niektóre z rozwiązań sprawdzają się lepiej w specyficznych warunkach. Dlatego nasza szeroka oferta z dziedziny chłodnictwa obejmuje pełen zakres urządzeń. Są to zarówno stojące na zapleczu szafy chłodnicze i mroźnicze, jak i dające możliwość pracy na nich stoły chłodnicze i mroźnicze. Ekspozycja gotowych dań i towarów również może odbywać się w zróżnicowany sposób – możesz zaprezentować je w ladzie chłodniczej, w witrynie albo nadstawce.

Tam, gdzie wymagany jest zarówno dostęp do towarów przez Twoich klientów, jak i bardzo niska temperatura, możesz zastosować nasze zamrażarki skrzyniowe. Jeśli zaś łatwiej jest Ci przygotować wiele dań, które możesz później bez straty ich jakości i smaku zaserwować nawet dużo później, powinieneś zainteresować się naszą ofertą schładzarek i zamrażarek szokowych. A jeśli w swojej działalności potrzebujesz lodu w kostkach lub łuskach – nie będzie to już dla Ciebie wyzwaniem. To samo tyczy się przechowywania wina – dzięki winiarkom możesz to robić zarówno w sposób skuteczny, jak i pięknie eksponować swoją ofertę klientom.

Chłodnicze urządzenia - jak wybrać najlepsze?

Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz, musisz wziąć pod uwagę wiele czynników. Czy w swoim lokalu posiadasz dużo miejsca, które możesz poświęcić na chłodziarki, czy też musisz te miejsce oszczędzać? Czasami miejsce na zapleczu firmy będzie idealne, jeśli nie musisz mieć ciągłego dostępu do produktów żywnościowych. Najlepiej wtedy zdecydować się na szafy chłodnicze lub szafy mroźnicze. Czasami jednak potrzebujesz ciągłego dostępu do żywności bezpośrednio w miejscu, w którym wykonujesz większość prac. Być może lepszym wyborem w takiej sytuacji byłby stół mroźniczy lub stół chłodniczy.

Nie zawsze istnieje potrzeba, by zawartość urządzeń chłodniczych była dla wszystkich widoczna. Producenci pomyśleli o tym i wiele urządzeń można spotkać zarówno w wariantach z drzwiami pełnymi, jak i w formie szklanej witryny. Świetną formą prezentacji tam, gdzie towar najczęściej podawany jest przez obsługę sklepu, mogą być lady chłodnicze. Tam, gdzie nie sprawdzi się to konkretne rozwiązanie, istnieje możliwość wyboru z szerokiej oferty różnorodnych witryn chłodniczych – od prezentacji sushi czy wyrobów garmażeryjnych, poprzez witryny na butelki z napojami, aż po te stworzone dla wyrobów piekarniczych. Zaś tam, gdzie Twoi klienci będą mieli bezpośredni dostęp do produktów mrożonych, najlepiej skorzystać będzie z zamrażarek skrzyniowych.

Czym dla Ciebie będą ekologiczne rozwiązania w chłodnictwie?

Nie od razu zauważymy działanie stosowanych w nowoczesnym chłodnictwie neutralnych dla środowiska czynników chłodzących. Ty jednak szybko zauważysz różnicę w ponoszonych przez Twoją firmę kosztach. Dobrej jakości urządzenia to niskie zużycie energii elektrycznej dzięki efektywnej klasie energetycznej. To również wysoka klasa klimatyczna, dzięki której masz pewność, że nawet w przypadku dużych różnic w temperaturze zewnętrznej Twoje produkty będą utrzymywane w pożądanym przez Ciebie stanie, bez niebezpiecznych wahań temperatury wewnątrz chłodziarki.

To również jakość samego produktu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie chłodnicze będzie działać sprawnie przez wiele lat, a każda ewentualna naprawa odbywać się będzie w dedykowanym i przeszkolonym w danym urządzeniu serwisie. Pewnym argumentem może być również wyjście naprzeciw tej części Twoich klientów, dla których wybór dbających o środowisko usługodawców nie pozostaje bez znaczenia.

Urządzenia mroźnicze i chłodnicze - zastosowania specjalne

Szafy oraz stoły chłodnicze i mroźnicze należą do standardowych produktów, stosowanych w chłodnictwie. Co jednak, kiedy Twoja firma potrzebuje czegoś bardziej specyficznego?

Technologia w piekarni

Potrzebujesz szafy chłodniczej lub mroźniczej, spełniających normę piekarską? Technologia chłodnicza w piekarni jest nam doskonale znana – posiadamy szereg urządzeń piekarniczych, które spełnią Twoje wymagania.

Inne urządzenia chłodnicze do gastronomii

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia do przechowywania, ekspozycji i przygotowania wszelkiego rodzaju potraw i towarów:

  • Od przechowywania i schładzania ryb, butelek i kartonów z mlekiem, napojami czy winem,
  • Poprzez witryny do sushi, sałatkowe stoły chłodnicze, witryny cukiernicze do ciast i barowe stoły chłodnicze z nalewakami
  • Po możliwość przygotowywania pizzy, kostek i łusek lodu, ale i gotowych lodów, sorbetów, granity czy mrożonych deserów i jogurtów - a nawet powierzchniowego mrożenia sosów i puree
  • Na możliwości schładzania odpadów kończąc.
Pokazano 1-12 z 2008 pozycji