Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI GN PERFOROWANE

Pojemniki niezbędne w każdej profesjonalnej kuchni

Pojemnik GN perforowany – to pojemniki wykonane ze stali nierdzewnej, niezwykle wytrzymałe na działanie wysokich temperatur, jak i bardzo niskich, dlatego ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Świetnie sprawdzają się w gastronomii, między innymi do pieczenia. Pojemniki perforowane są różnych wielkości oraz głębokości, co pozwala na odpowiednie dopasowanie do przygotowywanego posiłku. Warto podkreślić, że są to produkty charakteryzujące się bardzo wysoką jakością, w pełni bezpieczne podczas użytkowania.

Pojemnik perforowany GN – niezwykle trwałe, uniwersalne i bezpieczne

Pojemnik perforowany GN – to produkt bardzo bezpieczny w użytkowaniu, co jest bardzo istotne w gastronomii. Potrawy poddawane obróbce w bardzo wysokich temperaturach nie przywierają, a tworzywo nie wchodzi w reakcję z jedzeniem. Pojemniki można stosować w urządzeniach, które nagrzewają się do temperatury nawet 300 stopni Celsjusza oraz w zamrażalnikach chłodzących do minus 40 stopni Celsjusza.

Naczynia zostały wykonane z solidnej stali nierdzewnej, co wpływa na ich trwałość, są odporne na uszkodzenia czy korozję. Warto dodać, ze pojemniki są bardzo wygodne w czyszczeniu. Dużym atutem jest dostępność różnych rozmiarów pojemników, które można dopasować do wymiarów posiadanych już urządzeń. Naczynia są dość lekkie, co wpływa na łatwość użytkowania i komfort podczas przygotowywania potraw. Dodatkowo pojemniki znajdują szerokie zastosowanie w barach, restauracjach lub firmach cateringowych.

Pokazano 1-12 z 78 pozycji