Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

SUSZARKI HOTELOWE I BASENOWE

Suszarka do włosów na ścianę to element wyposażenia, bez którego nie może obejść się żaden basen ani hotel. To praktyczne i efektywne urządzenie, które zapewnia gościom oraz klientom wygodę i komfort. Nowoczesna suszarka do włosów hotelowa, a także ta basenowa, oferuje szybkie suszenie głowy, dzięki czemu użytkownik jest gotów na dalsze aktywności już w ciągu kilku minut. Suszarki do włosów mocowane do ściany nie zajmują wiele przestrzeni, a jednocześnie są funkcjonalne.

Praktyczność i wygoda na basenie

Dostępne urządzenia są ergonomiczne, intuicyjne i łatwe w obsłudze. Wiele modeli wyposażono w czujniki zbliżeniowe, które sprawiają, że suszarka basenowa uruchamia się automatycznie po wykryciu osoby w pobliżu. Dzięki tym czujnikom urządzenie także samoczynnie się wyłącza, gdy odnotuje, że użytkownik się oddalił. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć zbędnego marnowania energii elektrycznej i skrócenia żywotności sprzętu. W efekcie suszarka do włosów na basen działa efektywnie i długo.

Niekiedy mała suszarka do włosów na basen wyróżnia się także cichym działaniem. Podczas pracy nie generuje uciążliwego, głośnego szumu. Jest to szczególnie istotne w przypadku dzieci i osób z nadwrażliwością słuchową, a także w miejscach o niekoniecznie dobrej izolacji akustycznej.

Pełen komfort w pokoju hotelowym

Wiele osób zabiera na wyjazdy własne suszarki, jednak równie duża grupa ludzi oczekuje, że będą dostępne w miejscu noclegu. Z tego względu suszarka w hotelu to urządzenie obowiązkowe. Dzięki niej goście mogą w prosty i szybki sposób przygotować się na wyjście lub osuszyć po kąpieli. Suszarka do hotelu cechuje się wysoką jakością wykonania i trwałością. Wykorzystane w jej konstrukcji materiały są odporne na intensywną eksploatację i zapewniają długie działanie urządzenia.

Suszarka hotelowa jest przydatna nie tylko do suszenia włosów, ale również ubrań, które zostały zmoczone deszczem bądź nie zdążyły w pełni wyschnąć po praniu. Z pomocą urządzenia można je doprowadzić do używalności w krótkim czasie.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji