Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 16,00 zł - 1 466,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

ŚRODKI CZYSZCZĄCE

Tabletki i płyny do czyszczenia ekspresu

Środki czyszczące do stosowania w ekspresach do kawy:

  • Usuwanie kamienia z ekspresów do kawy
  • Opakowania pojedyncze oraz duże opakowania zbiorcze
  • Płyny czyszczące układy spieniania mleka
  • Szczotki przeznaczone do czyszczenia ekspresów do kawy

Chciałbyś, żeby Twój ekspres do kawy pracował długo i sprawnie, a dostarczana przez niego kawa była zawsze tak samo smaczna? Oczywiście, że tak. Środki czyszczące do ekspresów do kawy zapewnią Ci zarówno jedno, jak i drugie. Odkamieniają i usuwają pozostałości mleka. Jeśli miałyby zmienić smak kawy, to na lepsze, ponieważ pozbędą się z urządzenia zbędnych osadów. Zapraszamy do zakupów i do spróbowania kawy z idealnie czystego ekspresu.

Środki czyszczące do ekspresów do kawy

Czyszczenia sprzętów i urządzeń z osadów kawy nie należy do najprostszych czynności. A jeśli miałbyś możliwość usuwania garbników, osadów kawowych i kamienia przy jednoczesnym zmniejszaniu ryzyka awarii ekspresu? Co więcej, smak produkowanej w ten sposób kawy nie zmieniłby się na gorsze, ale na lepsze? Musisz też wiedzieć, że wiele z oferowanych przez nas środków czyszczących do ekspresów do kawy możesz nabyć także w mniejszych opakowaniach. Pozwoli Ci to w łatwy sposób upewnić się, że faktycznie jest to najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Płyny do czyszczenia układów spieniania mleka

Czyszczenie toru spieniania mleka w ekspresach do kawy odbywa się za pomocą specjalnych środków chemicznych. Przystawka do spieniania mleka jest miejscem, w którym mogą gromadzić się resztki tego płynu. Jeśli nie usuniesz osadów z mleka, czyli zabrudzeń tłuszczowych i pozostałości białek, w sprzęcie zaczną się rozwijać niebezpieczne drobnoustroje. Na szczęście płyny do czyszczenia układów spieniania mleka skutecznie zajmą się tym problemem. Co więcej, środek ten posiada działanie odkamieniające. Jeśli boisz się, że profesjonalna chemia do czyszczenia będzie miała jakikolwiek wpływ na jakość kawy, możesz przestać się tym martwić. Płyny do czyszczenia nie wpływają ani na smak, ani na zapach finalnego produktu, który uzyskujesz z pomocą swojego ekspresu.

Szczotki do czyszczenia ekspresów do kawy

Szczotki do czyszczenia grupy w ekspresie do kawy czy bardziej ogólnie - szczotki do czyszczenia ekspresów do kawy - pomagają Ci utrzymać czystość w Twoim urządzeniu. Szczotki pakowane są po jednej lub po dwie sztuki. Ich długość waha się od kilkunastu do nieco ponad dwudziestu centymetrów, dzięki czemu jesteś w stanie dokładnie doczyścić nawet trudniej dostępne części swojego ekspresu. Średnica szczotki wynosi około dziesięciu milimetrów. Sprzęt wykonany jest z tworzywa sztucznego.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 20 pozycji