Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

WÓZKI NA TACE I TALERZE

Transport talerzy i tac nie musi już sprawiać Ci kłopotu! Jeśli nie chcesz żeby Twoi pracownicy musieli nosić naczynia kuchenne, warto byś zaopatrzył się w wózek na tace lub wózek do transportu talerzy. Z jednej strony jest to troska o czas dostarczania potraw i o pracowników, z drugiej zaś o Twoją zastawę kuchenną. Naczynia i tace są bowiem dość ciężkie i nie dość że ich noszenie może być czasochłonne i męczące, to istnieje większa szansa że potłuką się w trakcie transportu.

Wózek na talerze - dlaczego sprawdzi się w Twojej firmie?

Wspomnieliśmy już o trosce o czas i pracowników oraz o tym, że odpowiedni sprzęt pomoże Ci nie tracić części zastawy kuchennej. W czym jeszcze mogą Ci pomóc wózki transportowe? Niektóre z modeli nadają się do umieszczania w piecach gastronomicznych, co pozwala na łatwy finishing gotowych dań. Inne z kolei wyposażone są w ociekacze, dzięki czemu możesz do nich załadować talerze które dopiero co wyszły ze zmywarki. Inne dają możliwość podgrzewania naczyń, dzięki czemu goście Twojej restauracji lub firmy cateringowej dostaną idealnie przygotowane danie w idealnej temperaturze. W przypadku sprzętów przystosowanych do tac i pojemników gastronomicznych istnieje dopasowanie do systemu GastroNorm - co za tym idzie z łatwością zestawisz ze sobą odpowiedni wózek i wielkość pasujących do niego naczyń. Inne wózki z kolei dają możliwość chłodzenia zawartości, co doskonale sprawdzi się w przypadku transportu chłodnych potraw.

Jak widzisz możliwości jest bardzo wiele. Od transportu czystych lub brudnych naczyń, po dostarczanie ich do pieca albo na salę gości oraz odbiór zastawy kuchennej ze zmywalni. Wybierz z naszej oferty załadowczy wózek jodełkowy do talerzy lub do tac albo taki z dostępnych modeli, który najlepiej sprawdzi się w zadaniach realizowanych w Twojej restauracji. Jeśli wiesz że potrzebujesz wózka ale nie wiesz na który z nich powinieneś się zdecydować, nasi sprzedawcy chętnie doradzą Ci w wyborze. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zakupów i do kontaktu!

Pokazano 1-12 z 82 pozycji