Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

OGRZEWACZE TARASOWE

Przyjemne ciepło w ogródku lokalu dzięki promiennikowi tarasowemu 

Ogrzewacze tarasowe i akcesoria, które znajdziesz w naszym sklepie:

         Promienniki zasilane elektrycznie lub gazowe

         Stopień ochrony IP44, IP54 lub IP55

         Do ogródków restauracyjnych, namiotów oraz parasoli

         Pokrowce do ogrzewaczy tarasowych

Polskie lato nie jest może tak krótkie jak norweskie, jednak już sierpniowe wieczory często bywają chłodne. Goście mogą szybko rezygnować z przebywania na świeżym powietrzu i zacząć przenosić się do zamkniętych pomieszczeń. Co zrobić, jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny z ogródkiem i nie chcesz, by Twoi goście w nim marzli? Wybór jest prosty: ogrzewacze tarasowe, zwane również promiennikami albo lampami grzewczymi. To dzięki tym niedrogim sprzętom zwiększysz frekwencję w swoim ogródku, gdy inni będą zastanawiać się, dlaczego ich stoliki stoją puste. Poznaj nasze promienniki tarasowe i zdecyduj, który z nich stanie w Twojej firmie.

Czym są ogrzewacze tarasowe?

Ogrzewacze tarasowe to sprzęty przeznaczone do ogrzewania między innymi ogródków restauracyjnych, namiotów oraz parasoli. Najczęściej występują jako urządzenia wolnostojące. Część promienników jest jednak przeznaczona do montażu na ścianie. Sprzęty elektryczne dostarczają ciepła dzięki promiennikom kwarcowym, podczerwieni albo lampie halogenowej. Jeśli jednak preferujesz urządzenia gazowe, posiadamy też ogrzewacze tarasowe zasilane tym paliwem. Sprzęty stanowią doskonałe źródło ciepła zarówno do wnętrz, jak i do otwartych przestrzeni. Wszystko to dzięki stopniom ochrony, które w przypadku poszczególnych promienników mają wartość IP44, a często nawet IP54 i IP55.

Technika w promiennikach tarasowych

Wyjście przewodu na górze przy promienniku pozwala umieścić kabel zasilający ogrzewacz tarasowy powyżej miejsc, w których chodzą klienci. Można dzięki temu uniknąć z jednej strony wypadków wśród Twoich gości, z drugiej natomiast uratować sprzęt przed ewentualnym przewróceniem przez jedną z osób przebywających w ogródku. Regulacja w zakresie minimalnej i maksymalnej temperatury pozwala elastycznie dostosować się do warunków atmosferycznych. Wiele ogrzewaczy daje też możliwość regulowania wysokości.

Pokrowce do ogrzewaczy tarasowych

Ogrzewacze tarasowe są zazwyczaj umieszczane poza budynkiem. Są w związku z tym poddane wpływom zewnętrznym. Niska czy wysoka temperatura. Deszcz, wiatr i pył. Wszystkie te czynniki mogą z jednej strony skrócić czas efektywnego użytkowania sprzętu. Z drugiej zaś sprawiają, że promiennik tarasowy zabrudzony pyłem wygląda mniej estetycznie i odstrasza gości. Można temu jednak w prosty sposób zapobiec. Rozwiązaniem są pokrowce do ogrzewaczy tarasowych. Skutecznie chronią one promienniki przed czynnikami środowiskowymi. Ich zakładanie jest zaś bardzo łatwe – dzięki wyposażeniu w praktyczny zamek możesz je założyć lub ściągnąć z ogrzewacza w ciągu jednej chwili.

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: 144954

Pokrowiec na lampę Hendi 144954

Cena podstawowa 109,47 zł Cena 99,51 zł
Netto 80,90 zł bez VAT
  • -9,1%
Pokazano 1-12 z 12 pozycji