Właścicielem sklepu GastroNet24.pl jest firma MIG Import-Eksport Głowacki Sp. J. Firma MIG została założona w 1989 roku.

W ciągu ponad 30 lat istnienia stała się największą firmą w regionie północno-wschodnim Polski (obiekty handlowe: Białystok, Ełk) w branży kompleksowego wyposażenia obiektów gastronomicznych, handlowych, magazynów, małych zakładów przetwórczych, pralni wodnych oraz sprzedaży z montażem instalacji wentylacyjnych, klimatyzacji, chłodnictwa i pomp ciepła. 

W ciągu wieloletniej działalności zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które docenili nasi klienci i dostawcy, czego dowodem są liczne listy referencyjne, certyfikaty oraz dyplomy..

Wyposażyliśmy kompleksowo ponad 1000 obiektów , z czego znaczna część została zrealizowana na bazie naszych projektów, aranżacji i sugestii.

Jesteśmy przedstawicielami przodujących polskich i zagranicznych producentów. Sprzedaż poprzedzamy doradztwem, projektowaniem i aranżacją, dzięki pełnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi kadry inżynieryjno-technicznej potrafimy sprostać najtrudniejszym i najbardziej złożonym problemom. 

Nasza 40 osobowa załoga, z czego połowę stanowi Dział Techniczny składający się z inżynierów projektów, monterów i serwisantów, jest do Państwa dyspozycji. Doświadczenie działów: handlowego i technicznego pozwoli Państwu uniknąć błędów i kosztownych przeróbek w trakcie budowy bądź modernizacji obiektu. Dbając o zadowolenie odbiorców, dokonujemy montaży, prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi sprzedanych urządzeń oraz prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oparty na bazie własnych pracowników stale szkolonych przez producentów.

Wszyscy serwisanci posiadają niezbędne uprawnienia do montaży i napraw urządzeń chłodniczych, elektrycznych i gazowych. W swojej ofercie posiadamy również materiały eksploatacyjne oraz części zamienne do oferowanego wyposażenia oraz profesjonalne środki chemiczne dla obiektów hotelowych, handlowych gastronomicznych i przetwórczych, pralni wodnych oraz szpitali. 

Nasze Salony Wystawowe znajdują się w regionie północno-wschodnim Polski. W Białystoku gdzie znajduje się centrala firmy we własnym obiekcie o powierzchni 2300m2 oraz Ełku gdzie od 1998 roku istnieje oddział naszej firmy.

Pozostałe informacje o naszej firmie znajdziecie Państwo na stronie www.mig.biz.pl

Zapraszamy do współpracy.