Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

AKCESORIA BARMAŃSKIE

Przydatne w każdym barze akcesoria do alkoholi

Poznaj oferowane w naszym sklepie akcesoria barowe:

         Barowa krustownica do ozdabiania krawędzi kieliszków

         Dyspensery do magazynowania i dozowania

         Korkociągi kelnerskie i barmańskie otwieracze do butelek

         Deski, kratki, maty, muddlery i pojemniki barowe

Każdy barman musi mieć w zasięgu ręki wiele przydatnych w jego pracy narzędzi. Może to być korkociąg albo otwieracz do butelek. Jeśli wykonuje drinki, z pewnością do wspomnianych akcesoriów zaliczymy krustownicę. Do dozowania skorzysta zaś z dyspenserów. Jednak to nie wszystkie przydane akcesoria, które mogą znacząco ułatwić jego racę. Poznaj tę kategorię naszego sklepu, by jeszcze bardziej usprawnić pracę swojego baru.

Akcesoria barowe

Akcesoria barmańskie to wiele różnych przedmiotów, które usprawniają pracę barmanów. Niektóre z nich wykorzystywane są jedynie w barach, inne z kolei mogą przydać się również w innych lokalach gastronomicznych. Na ofertę akcesoriów składają się między innymi specjalne deski oraz muddlery. W kategorii tej znajdziesz również kratki i gumowe maty do osuszania szklanek i kieliszków. Nie można oczywiście też zapomnieć o barmańskich pojemnikach na dodatki do drinków i o tak zwanych pomocnikach barmańskich.

Krustownica barowa

Czym jest krustownica? W dużym skrócie: pozwala ona na tworzenie efektownych zdobień krawędzi kieliszków. Sprzęt wyposażony jest w trzy oddzielne pojemniki. Znajdują się w nich: sok z limonki, sól oraz cukier. Sok jest dodatkowo zabezpieczony gąbką, która sprawia, że nie rozlewa się on poza pojemnik. Akcesoria takie łatwo jest złożyć w celu transportu albo magazynowania. Zajmują wtedy niewiele miejsca, a ich zawartość nie ulega rozsypaniu.

Korkociąg kelnerski i otwieracz barmański

Chyba żadnemu barmanowi nie trzeba wyjaśniać, do czego służą korkociągi i otwieracze do butelek. W naszej ofercie znajdziesz zarówno model chromowanego korkociągu z dźwignią, który jest dodatkowo wyposażony w otwieracz do kapsli jak i proste, charakteryzujące się wręcz spartańską budową otwieracze do butelek wykonane z jednego kawałka stali nierdzewnej. Jest też wiele rozwiązań pośrednich, jak trzyfunkcyjne korkociągi, w których istnieje również opcja obcinarki do folii.

Dyspenser barmański

Barman ma potrzebę magazynowania i dozowania różnych składników na potrzeby tworzonych przez siebie drinków. Do tego celu najlepiej się sprawdzą dyspensery barmańskie. Można je nabyć w kolorach brązowym, czerwonym, niebieskim, zielonym oraz żółtym. Pozwala to w logiczny sposób zorganizować pracę barmana i bez trudu orientować się pracownikowi w zawartości poszczególnych dyspenserów. Pojemności akcesoriów wahają się od 0,8 do jednego litra.

Pokazano 1-12 z 93 pozycji