Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

NOŻYCE

Nożyczki i nożyce kuchenne do ziół i drobiu

Specjalne i uniwersalne nożyce kuchenne w naszej ofercie:

          Uniwersalne nożyce kuchenne ze stali nierdzewnej

          Nożyce w bloku z nożami

          Nożyczki do ziół

          Kute nożyce do drobiu

Poznaj lepiej kategorię kuchennych nożyczek i nożyc. Być może poszukujesz uniwersalnych nożyc kuchennych, wykonanych ze stali nierdzewnej. Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu. Może jednak szukasz czegoś mniej uniwersalnego. W takim przypadku również dobrze trafiłeś. Możemy Ci zaoferować między innymi nożyczki, przeznaczone do cięcia ziół. Są tu również różne rodzaje nożyc do krojenia drobiu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również nożyce w bloku z zestawem noży. Po wszystkie te akcesoria kuchenne zapraszamy do kategorii nożyc w naszym e-sklepie.

Nożyczki do ziół

Czasami może nam się wydawać, że każdy podobny sprzęt spełni daną funkcję w dokładnie ten sam sposób. I faktycznie w niektórych przypadkach może się tak zdarzyć. W innych będziesz jednak potrzebować specjalnych narzędzi do wykonania konkretnego zadania. Właśnie tak jest w przypadku nożyczek do ziół. Wszyscy wiemy, jaką rolę spełniają zioła w kuchni. Nadają unikalny smak wielu potrawom, dzięki czemu możemy cieszyć się tak różnorodnymi daniami świata. Żeby skutecznie pociąć zioła, najlepiej jest skorzystać z akcesoriów o kilku równolegle umieszczonych ostrzach. Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu internetowego.

Kute nożyce do drobiu

Jeśli kiedyś przygotowywałeś pieczonego kurczaka, wiesz że wymaga to dużych umiejętności i nakładów pracy. Żeby nieco ułatwić Ci to zadanie, stworzono specjalne akcesoria do drobiu. Nożyce do kurczaków charakteryzują się unikalnym kształtem, w którym nic nie jest przypadkowe. Ostra końcówka pozwala z łatwością przebić się przez mięso. Ząbkowane ostrze i specjalne wyżłobienie dają możliwość skutecznego cięcia zarówno mięsa, jak i chrząstek. Akcesoria posiadają również specjalne blokady, dzięki czemu nie otworzą się bez Twojej pomocy. Jeśli zatem planujesz wprowadzenie do swojej oferty większej ilości drobiu, zaopatrz się w jedne z oferowanych przez nas specjalnych nożyc.

Nożyce kuchenne w bloku

Jeśli lubisz mieć wszystko uporządkowane i w jednym miejscu, zestawy akcesoriów kuchennych mogą być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Możesz na przykład zdecydować się na zestaw noży kuchennych w bloku. Zestaw taki poza kilkoma różnymi nożami zawiera również nożyczki kuchenne. Dzięki temu w każdej chwili będziesz mieć pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia do cięcia. Co więcej, całość będzie wyglądała niezwykle stylowo na Twoim blacie roboczym.

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: 856314

Nożyce do drobiu Hendi 856314

Cena podstawowa 60,27 zł Cena 49,24 zł
Netto 40,03 zł bez VAT
  • -18,3%
Pokazano 1-12 z 13 pozycji