Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

TERMOSY ELEKTRYCZNE

Po co może być Ci potrzebny elektryczny termos obiadowy lub podobny model przeznaczony na gorące napoje? Wydawać by się mogło, że proste produkty bez zasilania powinny spełniać wszystkie Twoje potrzeby. Tak się jednak nie dzieje. Okazuje się, że możliwość nie tylko utrzymania temperatury, ale także grzania żywności i wody jest bardzo przydatną funkcją. Pozwala to utrzymać ciepło posiłków i płynów znacznie dłużej i pozwolić obsłudze Twojego lokalu na zajmowanie się innymi czynnościami, bez ciągłej potrzeby przygotowywania na przykład nowego wrzątku na napoje. Od teraz, wykorzystując termos elektryczny, możesz z łatwością pozbyć się tego kłopotu.

Termosy elektryczne - przegląd funkcji

Zacząć warto od pojemności urządzeń. Najmniejsze z nich mogą pomieścić 5 l, zaś największe 40 litrów płynów. Pomiędzy nimi znaleźć można też pojemności pośrednie: sprzęty 10 oraz 20-litrowe. Poszczególne produkty różnią się między sobą też wymiarami zewnętrznymi. Wysokość może wynosić od 445 do 856 milimetrów, zaś średnica od 210 do 423 milimetrów. Termosy zasilane są prądem od 230V~ 50/60Hz 65W do 230V~ 50/60Hz 160W.

Każdy z nich jest całkowicie izolowany, dzięki czemu straty zimna lub ciepła praktycznie nie występują. W osiągnięciu tego efektu znacząco pomaga fakt, że termos posiada dwie ścianki. Przeznaczeniem termosu może być przechowywanie posiłków i napojów zimnych lub gorących. Dzięki wskaźnikowi do sprawdzania zawartości można na bieżąco monitorować, czy nie trzeba dolać płynów do urządzenia. Praktycznie wszystkie modele wyposażone są w pokrywkę, blachę przeciwdziałającą falowaniu oraz niekapiący kranik.

Już dziś przejrzyj ofertę GastroNet24.pl i wybierz taki termos obiadowy elektryczny lub do płynów, który spełnia Twoje oczekiwania. Znajdziesz tu produkty marki Bravilor, która specjalizuje się w produkcji sprzętów z tego segmentu wyposażenia profesjonalnej gastronomii. Jeśli wiesz już dokładnie, czego szukasz, zapraszamy Cię do zakupów. Jeśli jednak masz wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Z przyjemnością doradzimy Ci w zakresie urządzeń i akcesoriów gastronomicznych i pomożemy dokonać jak najlepszego wyboru. Zapraszamy do zakupów i do kontaktu!

Pokazano 1-10 z 10 pozycji