Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 321,00 zł - 4 277,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

TABORETY GAZOWE

Taboret gazowy to jedno z urządzeń gastronomicznych do obróbki termicznej, które znajdują się w naszej ofercie. Te bardzo przydatne w kuchni urządzenia znajdziesz u nas zarówno w wersji jedno-, jak i dwupalnikowej. W zależności od Twoich potrzeb do wyboru masz sprzęty wyposażone w żeliwny lub emaliowany ruszt. Zabezpieczenie przeciwwypływowe sprawi zaś, że będziesz miał pewność co do bezpieczeństwa oferowanych przez nas rozwiązań. 

Cechy taboretów gazowych

Taboret gastronomiczny o palniku gazowym tym różni się od elektrycznego, że zasilany jest gazem propan butan z butli gazowej lub też gazem ziemnym, a nie prądem. Jeśli przygotowujesz duże ilości posiłków jednocześnie, są to urządzenia gastronomiczne, które doskonale wpasują się w Twoje wymagania. Są one skonstruowane tak, by z łatwością wytrzymać obciążenie ciężkimi naczyniami, a ich niewielka wysokości sprawia, że kucharzom łatwo zdjąć z nich ciężkie kotły.

Klienci zazwyczaj wybierają taborety o jednym lub dwóch palnikach i takie właśnie urządzenia znajdziesz w naszej ofercie. Nawet w przypadku używania tego sprzętu w plenerze możesz mieć pewność, że w razie zgaśnięcia płomienia pod naczyniem taboret cały czas pozostanie urządzeniem bezpiecznym. Zabezpieczenie przeciwwypływowe sprawi, że dopływ gazu zostanie odcięty i nie będzie się gromadził wokół urządzenia, dzięki czemu nie zagraża wybuchem. 

Gastronomiczne taborety gazowe i ich zalety

Dzięki swojej niskiej konstrukcji te wykonane zazwyczaj z żeliwa urządzenia są wyjątkowo stabilne. Podgrzewają potrawy równomiernie, a co za tym idzie smażą i gotują znacznie szybciej od kuchni gastronomicznych. Palnik taboret grzewczy gazowy pozwala szybko reagować na potrzebę zmiany temperatury pod naczyniem. Ma to szczególne znaczenie w przypadku tego typu sprzętów, ponieważ ciężko byłoby zdjąć naczynie z taboretu, jeśli byłoby to jedyną możliwością zmniejszenia temperatury pod garnkiem. 

To, że pozwalają przygotować dużo posiłków jednocześnie a zarazem można zasilać je gazem z butli sprawia, że są one nie do zastąpienia na obozach dla młodzieży, imprezach plenerowych czy chociażby zorganizowanych piknikach firmowych. Są to zatem doskonałe urządzenia wszędzie tam, gdzie potrzeba jednocześnie wyżywić dużą ilość gości. Sprzęt ten świetnie spełnia swoje funkcje także w barach, restauracjach i innego rodzaju obiektach, które świadczą usługi gastronomiczne.

Taborety łatwo jest przetransportować, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na dalsze odległości. Ich niewielkie rozmiary pozwalają przewozić je nawet w samochodach, w których nie zmieściłyby się pełnogabarytowe kuchnie gastronomiczne. I co najważniejsze - wykorzystasz je dzięki podłączeniu taboretu do butli gazowej wszędzie tam, gdzie nie masz dostępu do elektryczności, której wymagałby taboret elektryczny.

Producenci taboretów grzewczych gazowych w naszej ofercie

Nasza oferta składa się wyłącznie z taboretów gazowych pochodzących od renomowanych producentów sprzętu gastronomicznego. Stąd pewność, że możemy zaoferować Ci urządzenia najwyższej jakości, które będą niezawodnie Ci służyć przez wiele lat, nawet wtedy, gdy będziesz korzystał z nich bardzo często. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz większe modele, np. taboret gazowy dwupalnikowy gastronomiczny, lub mniejsze, jednopalnikowe m.in. marki Stalgast. Spełni on wszystkie wymogi, jakie mógłbyś mieć w stosunku do profesjonalnego urządzenia tego typu. Wykonane ze stali nierdzewnej, z dwukoronowym palnikiem 9 kW i zestawem dysz G20 stanowią świetny przykład doskonałego urządzenia tego typu.

Taboret kuchenny gazowy podwójny idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jednocześnie potrzebujesz przygotowywać dwie różne potrawy. W takim przypadku świetnie wypełniają tę funkcję taborety gazowe Kromet. Posiadają one palniki z zabezpieczeniem przeciwwypływowym i palnik pilotujący, a ich moc całkowita to 2x 9 kW. Dodatkowo dzięki energooszczędnym palnikom zyskujesz płomień oszczędnościowy, charakteryzujący się 25% maksymalnym zużyciem gazu.

Jak wybrać właściwy taboret gazowy?

Ważnym czynnikiem, który powinien zadecydować o Twoim wyborze, jest rozmiar taboretu. Może on posiadać wysokość zaledwie kilkunastu centymetrów, ale może również być wysoki na kilkadziesiąt centymetrów, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do potrzeb swojego lokalu. Pamiętaj, że nie mniej ważna jest też moc cieplna urządzenia, która może wynosić od 7 do 18 kW.

Zwróć również uwagę na to, czy można w nim pracować w zamkniętych pomieszczeniach. W części proponowanych przez nas modeli jest to możliwe, ale nie jest to jednak reguła. Dobrze, byś wiedział, czy jest Ci potrzebna ta funkcja. Jeśli tak, obsługa naszego sklepu pomoże Ci wybrać taboret, który będzie najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zakupów!

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: 147108

Taboret gazowy Profi Line Hendi 147108

Cena podstawowa 3 110,67 zł Cena 2 364,11 zł
Netto 1 922,04 zł bez VAT
  • -24%
Pokazano 1-12 z 26 pozycji