Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

DEZYNFEKCJA PODŁÓG

Środki do dezynfekcji podłogi są niezwykle ważnym elementem podczas sprzątania ogólnodostępnych powierzchni. Oprócz swoich właściwości myjących, dezynfekują podłogi, chroniąc przed rozwojem bakterii, drożdżaków, grzybów czy wirusów. Płyn do dezynfekcji podłóg można stosować w obszarach okołobasenowych, gastronomii, przemyśle spożywczym czy hotelach. Miejsca te są szczególnie narażone na rozwój szkodliwych patogenów, gdyż przebywa tam codziennie wielu ludzi. Powierzchnie te powinny być szczególnie często i dokładnie czyszczone aby nie narażać będących tam osób na choroby. Koncentrat do dezynfekcji podłóg Voigt jest dostępny w pojemności 5 i 10 litrów. Jego skoncentrowana formuła oraz duża pojemność sprawia, że produkt jest niezwykle wydajny oraz wystarcza na długo.

Dezynfekcja podłóg w domu

Nie tylko w miejscach użyteczności publicznej należy dbać o odpowiednią dezynfekcję. W domu również warto zwrócić na to uwagę. Na dłoniach, ubraniach czy butach można nieświadomie przynieść wiele patogenów. Płyn do odkażania podłóg pozwoli utrzymać powierzchnie czyste i bezpieczne. Środek dezynfekujący do podłóg nie jest toksyczny, nie powoduje alergii, dzięki czemu można go stosować, gdy w domu mieszkają dzieci, osoby uczulone lub zwierzęta.

Środek do odkażania podłóg i urządzeń sanitarnych

Płyny dostępne w naszym sklepie pochodzą od sprawdzonych producentów, cieszących się renomą na rynku od wielu lat. Produkty firmy Voigt są niezwykle często kupowane przez właścicieli lokali gastronomicznych, Domów Pomocy Społecznej czy przez firmy sprzątające, zajmujące się kompleksową obsługą biur. Dzięki zakupie i użytkowaniu produktów dostępnych w naszym asortymencie, klienci mają gwarancję ochrony przed czynnikami chorobotwórczymi. Płyn uniwersalny Stalgast zawiera w składzie aktywny tlen oraz nanosrebro, znane ze swoich bakteriobójczych właściwości. Są to naturalne składniki wspomagające bakteriobójcze działanie płynu. Jest on niezwykle bezpieczny, dzięki czemu można go stosować nie tylko jako płyn odkażający do podłóg, ale również do dezynfekcji dłoni, materiałów, mebli, tkaninach czy maskach. Produkt nie zawiera chloru, dzięki czemu nie podrażnia dróg oddechowych ani nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu. Mikro Quat-Extra firmy Ecolab stworzono z myślą o gastronomii. Nadaje się on zarówno do mycia, odkażania, jak i do sprzętu i urządzeń kuchennych ponieważ nie ma wpływu na żywność. Wszystkie produkty w naszym sklepie są sprawdzone, wydajne i bezpieczne, zarówno dla powierzchni, jak i dla skóry.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji