Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

DOZOWNIKI DO MYDŁA MERIDA

Każdy stworzony przez firmę Merida dozownik mydła to wysokiej jakości funkcjonalne urządzenie do przechowywania produktów myjących w łazienkach, kuchniach czy w innych miejscach wymagających zachowania higieny. Dostępne modele działają z mydłami w płynie, w pianie, a niektóre także doskonale sprawdzają się jako dozownik na płyn do dezynfekcji rąk Merida. Dzięki temu z powodzeniem można je stosować w biurach, szkołach czy przychodniach.

Wygodne i higieniczne mycie rąk

Dużą zaletą, jaką ma skonstruowany przez firmę Merida pojemnik na mydło, jest intuicyjna i łatwa obsługa. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak czujniki zbliżania i ruchu, umożliwiają pobranie potrzebnej porcji detergentu bez konieczności kontaktu z samym dozownikiem. Merida dozownik automatyczny samodzielne odmierza i podaje wyznaczoną ilość mydła lub płynu dezynfekcyjnego.

Bezdotykowy dozownik mydła Merida to nie jedyna dostępna opcja. Osoby, które z różnych powodów preferują posługiwanie się przyciskami, mogą zdecydować się na rozwiązania z wygodnym klawiszem łokciowym lub klasycznym guzikiem. Taka opcja jest pożądana między innymi w miejscach, gdzie może dochodzić do przypadkowych uruchomień urządzenia zbliżeniowego.

Solidna konstrukcja i trwałość

Dostępne w sklepie dozowniki do mydła charakteryzują się wytrzymałymi obudowami oraz wysoką odpornością na uszkodzenia. Każdy podajnik na mydło Merida został wykonany z solidnych materiałów, takich jak stal nierdzewna czy tworzywo sztuczne. Dzięki temu daje gwarancję długiego użytkowania bez ryzyka pojawienia się zniszczeń czy korozji. Szczelne zamknięcia zapobiegają wyciekom mydła i pomagają utrzymać czystość wokół urządzenia.

W zależności od wybranego modelu dozownik do mydła w płynie Merida może mieć prostą, jednolitą konstrukcję lub urozmaicony, ciekawy design. Dostępność wielu wzorów i kolorów umożliwia łatwe dopasowanie podajnika do wizualnej kompozycji pomieszczenia. Dozowniki doskonale wpasują się w restauracyjne kuchnie, biurowe toalety czy szkolne korytarze.

Pokazano 1-12 z 95 pozycji