Aktywne filtry

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

DOZOWNIKI DO MYDŁA MERIDA

Każdy stworzony przez firmę Merida dozownik mydła to wysokiej jakości funkcjonalne urządzenie do przechowywania produktów myjących w łazienkach, kuchniach czy w innych miejscach wymagających zachowania higieny. Dostępne modele działają z mydłami w płynie, w pianie, a niektóre także doskonale sprawdzają się jako dozownik na płyn do dezynfekcji rąk Merida. Dzięki temu z powodzeniem można je stosować w biurach, szkołach czy przychodniach.

Wygodne i higieniczne mycie rąk

Dużą zaletą, jaką ma skonstruowany przez firmę Merida pojemnik na mydło, jest intuicyjna i łatwa obsługa. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak czujniki zbliżania i ruchu, umożliwiają pobranie potrzebnej porcji detergentu bez konieczności kontaktu z samym dozownikiem. Merida dozownik automatyczny samodzielne odmierza i podaje wyznaczoną ilość mydła lub płynu dezynfekcyjnego.

Bezdotykowy dozownik mydła Merida to nie jedyna dostępna opcja. Osoby, które z różnych powodów preferują posługiwanie się przyciskami, mogą zdecydować się na rozwiązania z wygodnym klawiszem łokciowym lub klasycznym guzikiem. Taka opcja jest pożądana między innymi w miejscach, gdzie może dochodzić do przypadkowych uruchomień urządzenia zbliżeniowego.

Solidna konstrukcja i trwałość

Dostępne w sklepie dozowniki do mydła charakteryzują się wytrzymałymi obudowami oraz wysoką odpornością na uszkodzenia. Każdy podajnik na mydło Merida został wykonany z solidnych materiałów, takich jak stal nierdzewna czy tworzywo sztuczne. Dzięki temu daje gwarancję długiego użytkowania bez ryzyka pojawienia się zniszczeń czy korozji. Szczelne zamknięcia zapobiegają wyciekom mydła i pomagają utrzymać czystość wokół urządzenia.

W zależności od wybranego modelu dozownik do mydła w płynie Merida może mieć prostą, jednolitą konstrukcję lub urozmaicony, ciekawy design. Dostępność wielu wzorów i kolorów umożliwia łatwe dopasowanie podajnika do wizualnej kompozycji pomieszczenia. Dozowniki doskonale wpasują się w restauracyjne kuchnie, biurowe toalety czy szkolne korytarze.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 110 pozycji