Aktywne filtry

Cena

  • 3,00 zł - 12 590,00 zł

    -

Filtr producentów

Średnica (mm)

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Mycie w zmywarce

Materiał wykonania

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

AKCESORIA CUKIERNICZE

Akcesoria niezbędne w pracy cukierni

Zapoznaj się z oferowanymi przez nas akcesoriami cukierniczymi:

          Końcówki i worki do szprycowania

          Dociskacz do pierścieni kucharsko-cukierniczych

          Rózga cukiernicza

          Ranty piekarniczo-cukiernicze i mnóstwo innych akcesoriów do cukierni 

Poznaj oferowane przez nas akcesoria cukiernicze. Możemy Ci zaproponować niezwykle duży wybór przedmiotów, które znacząco ułatwią wykonywanie codziennych zadań w Twojej cukierni. Będą to między innymi różnorodne końcówki do rękawów oraz równie niezbędne worki do szprycowania. Zastosowanie dociskacza do pierścieni kucharsko-cukierniczych pomoże Ci kształtować ciasta i inne potrawy. Podobnie będzie zresztą w przypadku rantów piekarniczo-cukierniczych. Rózgi trzepaczki z kolei posłużą do ubijania śmietany, roztrzepania jaj i wielu innych celów. Zapoznaj się bliżej z tą ważną kategorią akcesoriów do cukierni i wybierz sprzęty, które ułatwią Twoją pracę. Zapraszamy!

Końcówki dekoracyjne i worki do szprycowania

Jeśli produkujesz słodkie wypieki to doskonale wiesz, że sukces zależy nie tylko od ich smaku. W Twoim biznesie równie ważna jest atrakcyjna prezentacja oferowanych słodkości. Jak sprawić, by produkty z cukierni nie tylko smakowany, ale również wyglądały doskonale? Odpowiedzią są końcówki dekoracyjne i worki do szprycowania. Te pierwsze zapewniają wiele różnorodnych możliwości. Dostępne są różne kształty i wielkości a akcesoria możesz kupić nie tylko pojedynczo ale również w zestawach, które mogą liczyć nawet kilkadziesiąt elementów. 

Dociskacz do pierścieni kucharsko-cukierniczych 

Jesteś perfekcjonistą i chcesz, żeby Twoje ciasta i inne potrawy miały idealny kształt ale nie wiesz, jak osiągnąć ten efekt? Z pomocą dociskacza do pierścieni kucharsko-cukierniczych to zadanie nie sprawi Ci problemu. Sprzęt ten idealnie się nadaje do kształtowania ciast oraz innych potraw. Znajdziesz u nas zarówno dociskacze o kształcie kwadratowym, jak i okrągłe. 

Rózga trzepaczka cukiernicza

Trzepaczki, czyli rózgi cukiernicze należą do jednych z podstawowych narzędzi kuchennych i mogą Ci posłużyć do realizacji wielu różnorodnych celów. Wymienić tu można między innymi ubijanie śmietany albo jej dobre wymieszanie w zupach lub sosach, roztrzepywanie jajek i wiele, wiele innych. Co więcej, większość akcesoriów cukierniczych z tej grupy można bez problemu myć w zmywarkach. Trzepaczki wykonane są ze stali nierdzewnej, nie grozi im zatem pokrycie korozją, są również odporne na działanie wielu czynników, między innymi wysokiej temperatury.

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: Stalgast
Kod produktu: 313350

Rózga, L 350 mm Stalgast 313350

Cena podstawowa 31,37 zł Cena 28,23 zł
Netto 22,95 zł bez VAT
  • -10%
  • -10%
Pokazano 1-12 z 267 pozycji