Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

AKCESORIA CUKIERNICZE

Podkategorie

Akcesoria niezbędne w pracy cukierni

Zapoznaj się z oferowanymi przez nas akcesoriami cukierniczymi:

          Końcówki i worki do szprycowania

          Dociskacz do pierścieni kucharsko-cukierniczych

          Rózga cukiernicza

          Ranty piekarniczo-cukiernicze i mnóstwo innych akcesoriów do cukierni 

Poznaj oferowane przez nas akcesoria cukiernicze. Możemy Ci zaproponować niezwykle duży wybór przedmiotów, które znacząco ułatwią wykonywanie codziennych zadań w Twojej cukierni. Będą to między innymi różnorodne końcówki do rękawów oraz równie niezbędne worki do szprycowania. Zastosowanie dociskacza do pierścieni kucharsko-cukierniczych pomoże Ci kształtować ciasta i inne potrawy. Podobnie będzie zresztą w przypadku rantów piekarniczo-cukierniczych. Rózgi trzepaczki z kolei posłużą do ubijania śmietany, roztrzepania jaj i wielu innych celów. Zapoznaj się bliżej z tą ważną kategorią akcesoriów do cukierni i wybierz sprzęty, które ułatwią Twoją pracę. Zapraszamy!

Końcówki dekoracyjne i worki do szprycowania

Jeśli produkujesz słodkie wypieki to doskonale wiesz, że sukces zależy nie tylko od ich smaku. W Twoim biznesie równie ważna jest atrakcyjna prezentacja oferowanych słodkości. Jak sprawić, by produkty z cukierni nie tylko smakowany, ale również wyglądały doskonale? Odpowiedzią są końcówki dekoracyjne i worki do szprycowania. Te pierwsze zapewniają wiele różnorodnych możliwości. Dostępne są różne kształty i wielkości a akcesoria możesz kupić nie tylko pojedynczo ale również w zestawach, które mogą liczyć nawet kilkadziesiąt elementów. 

Dociskacz do pierścieni kucharsko-cukierniczych 

Jesteś perfekcjonistą i chcesz, żeby Twoje ciasta i inne potrawy miały idealny kształt ale nie wiesz, jak osiągnąć ten efekt? Z pomocą dociskacza do pierścieni kucharsko-cukierniczych to zadanie nie sprawi Ci problemu. Sprzęt ten idealnie się nadaje do kształtowania ciast oraz innych potraw. Znajdziesz u nas zarówno dociskacze o kształcie kwadratowym, jak i okrągłe. 

Rózga trzepaczka cukiernicza

Trzepaczki, czyli rózgi cukiernicze należą do jednych z podstawowych narzędzi kuchennych i mogą Ci posłużyć do realizacji wielu różnorodnych celów. Wymienić tu można między innymi ubijanie śmietany albo jej dobre wymieszanie w zupach lub sosach, roztrzepywanie jajek i wiele, wiele innych. Co więcej, większość akcesoriów cukierniczych z tej grupy można bez problemu myć w zmywarkach. Trzepaczki wykonane są ze stali nierdzewnej, nie grozi im zatem pokrycie korozją, są również odporne na działanie wielu czynników, między innymi wysokiej temperatury.

Pokazano 1-12 z 267 pozycji

Podkategorie