Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Szerokość (mm)
więcej... mniej
Głębokość (mm)
więcej... mniej
Wysokość (mm)
więcej... mniej
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PODSTAWA POD ZMYWARKĘ

Stalowe podstawy pod zmywarki do naczyń

Poznaj podstawy pod zmywarki do naczyń znajdujące się w naszym sklepie internetowym:

         Wykonanie ze stali nierdzewnej

         Przeznaczenie pod konkretne modele, linie produktów lub uniwersalne

         Przestrzeń na kosze do zmywarek

         Możliwość korzystania ze sprzętów bez pompy spustowej 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą podstaw pod zmywarki gastronomiczne. Możemy Ci zaproponować ich wiele różnorodnych rodzajów – przeznaczone do konkretnych modeli, grup produktów albo o zastosowaniu uniwersalnym. Sprzęty są wyposażone w przestrzeń na kosze do zmywarek. Dzięki wykonaniu nierdzewnemu świetnie dadzą sobie radę w wilgotnym środowisku zmywalni. Poznaj nasze sprzęty i wybierz podstawę najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb. 

Stalowe podstawy pod zmywarki do naczyń

Po co komu podstawa pod zmywarkę do naczyń? - mógłby ktoś zapytać. Już odpowiadamy: z jednej strony taki mebel nierdzewny daje Ci możliwość montażu urządzenia, które nie jest wyposażone w pompę spustową. Woda z maszyny jest w tym przypadku odprowadzana grawitacyjnie. Jest to zatem mniejszy koszt wstępny zakupu, a zarazem prostsze urządzenie co zmniejsza możliwość wystąpienia usterek. Podstawa podnosi również zmywarkę, dzięki czemu dostęp do niej jest łatwiejszy. Stanowi również przestrzeń na kosze. Można je w bezpieczny sposób przechowywać blisko miejsca, w którym są faktycznie potrzebne.

Stal nierdzewna na potrzeby podstaw pod zmywarki 

Podstawy ze stali nierdzewnej stworzone pod kątem utrzymywania zmywarek nie są podatne na działanie rdzy. Nawet ich intensywne użytkowanie nie zmieni błyszczącej powierzchni w taką, która jest pokryta korozją. Właśnie to sprawia, że doskonale sprawdzają się w trudnym, wilgotnym środowisku panującym w zmywalni. A wszystko to zawdzięczamy znacznej zawartości chromu w materiale, z którego zostały stworzone. To jednak nie wszystko, ponieważ cechuje je również duża odporność na wysokie temperatury, co stanowi dodatkową zaletę w przypadku sprzętów przeznaczonych do pracy w kuchni. Jak zresztą wiemy, stal nierdzewna jest materiałem wyjątkowo często wykorzystywanym w przemyśle gastronomicznym. Co jednak sprawia, że wiele materiałów wykonanych ze stali rdzewieje, a ten konkretny nie? Łuszcząca się i odpadająca korozja nie atakuje stali nierdzewnej, ponieważ cechuje ją neutralizujący rdzę proces pasywacji. To jednak nie wszystko, bo podstawy pod zmywarki z tego materiału doskonale znoszą również pracę zarówno w środowisku kwasowym, jak i zasadowym.

Rodzaje podstaw pod zmywarkę

Jakie są różnice pomiędzy podstawami pod zmywarki? Po pierwsze – ilość koszy, które jesteś w stanie zmieścić w podstawie. Jedne modele z prowadnicami dają możliwość umieszczenia dwóch, inne zaś trzech takich akcesoriów. Po drugie – dopasowanie do urządzeń. W jednych przypadkach wyszczególnione są bardzo konkretne maszyny, w innych – całe linie pasujących produktów. Jeszcze inne stanowią sprzęty uniwersalne.

Dostępność: 2 tygodnie
Producent: Bartscher
Kod produktu: 109688

Podstawa pod zmywarki Bartscher 109688

Cena podstawowa 1 225,08 zł Cena 1 163,83 zł
Netto 946,20 zł bez VAT
  • -5%
Pokazano 1-12 z 19 pozycji