Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

WITRYNY GRZEWCZE

Wolnostojące oraz nastawne lady i witryny grzewcze

Witryny, lady i urządzenia nastawne, które znajdziesz w naszym sklepie:

  • Wolnostojące witryny i lady grzewcze
  • Witryny grzewcze ekspozycyjne
  • Nastawne witryny grzewcze
  • Półki pełne lub z profili do witryn grzewczych

Witryny i lady grzewcze pozwalają na przechowywanie produktów żywnościowych w wysokiej temperaturze. Odbywa się to na widoku klienta, dzięki czemu łatwiej zachęcić go do zakupu. Jeśli chcesz efektownie prezentować potrawy, które wymagają utrzymywania w wysokiej temperaturze, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą witryn i lad grzewczych. Zapraszamy!

Wolnostojące lady i witryny grzewcze

Wolnostojące lady i witryny grzewcze wyposażone są w ceramiczne pola grzewcze, wanny na pojemniki GastroNorm albo rusztową konstrukcję półek. Witryny z ceramicznymi polami grzewczymi posiadają dodatkowe podgrzewanie za pomocą górnych grzałek halogenowych. Urządzenia dają możliwość montowania w dłuższe linie wydawcze. Sprzęty z wannami na pojemniki GN mogą być wyposażone w niezależne promieniowanie cieplne dla każdej sekcji GastroNorm. Ogrzewanie odbywa się z pomocą obiegu ciepłego powietrza i działa na zasadzie „gorącego koca”. Większość urządzeń daje możliwość przechowywania produktów w temperaturach w przedziałach od 65 do 70 stopni Celsjusza, ale w niektórych sprzętach zakres ten jest większy.

Witryny grzewcze nastawne

Nastawne witryny grzewcze świetnie sprawdzą się w roli sprzętu umieszczanego na już istniejących blatach w pomieszczeniach, do których dostęp mają klienci. Część witryn grzewczych posiada jeszcze jedną ważną funkcję. Ekspozycyjne witryny grzewcze, bo o nich mowa, mają za zadanie nie tylko ogrzewanie, ale i jak najbardziej atrakcyjną prezentację produktów, które są w nich umieszczone. Znacząco może w tym pomóc rusztowa konstrukcja półek, które dzięki temu nie przesłaniają przesadnie żywności. Oświetlenie LED pozwala dodatkowo doświetlić wnętrze witryny ekspozycyjnej. Jeśli urządzenie ma taką możliwość, dopełnieniem prezentacji mogą półki obrotowe, dzięki którym można obejrzeć produkt z każdej strony.

Półki do witryn grzewczych

Posiadamy w sprzedaży nie tylko witryny grzewcze. Znajdziesz u nas również półki, które służą jako akcesoria do niektórych z oferowanych przez nas modeli. Możesz wybrać z dwóch podstawowych rodzajów – pełnych półek bocznych w kolorze wenge lub hemlock albo półek wykonanych z nierdzewnych profili. Oba wspomniane modele mają możliwość składania, co może sprawdzić się szczególnie w przypadku transportu urządzenia.

Pokazano 1-12 z 80 pozycji