Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 5,00 zł - 466,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

POJEMNIKI NA WARZYWA

Solidne i praktyczne pojemniki na warzywa i owoce

Trudno wyobrazić sobie dobrze zbilansowany i smaczny posiłek bez dodatku warzyw lub owoców. Wytrawni szefowie kuchni doskonale zdają sobie z tego sprawę. Dlatego chętnie sięgają po wszelkiego rodzaju rośliny. W profesjonalnej kuchni wyzwaniem nie jest jednak odpowiednie przygotowanie warzyw i owoców, lecz zapewnienie im świeżości. Dlatego w naszym asortymencie oferujemy praktyczne pojemniki na owoce i warzywa do kuchni.

Dostępne akcesoria pozwalają posegregować produkty według potrzeb kuchni, co ułatwia pracę całego zespołu. Zapewniają również bezproblemową identyfikację wzrokową warzyw i owoców, a także kontrolę zapasów, np. według metody FIFO (First-In, First-Out, czyli pierwsze weszło, pierwsze wyszło). Ponadto zabezpieczają produkty przed owadami, innymi szkodnikami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. W efekcie pozwalają zachować świeżość roślin na dłużej.

Każdy dostępny w naszej ofercie pojemnik do przechowywania warzyw i owoców wykonany jest z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału, np. poliwęglanu. Może być bezpiecznie stosowany w kontakcie z żywnością. Nie wchodzi z nią w bowiem w żadne reakcje, a także nie zmienia smaku czy też zapachu potraw. Co więcej, nasze skrzynki magazynowe są łatwe w czyszczeniu i pozwalają zachować wysoką higienę przechowywania.

Pojemniki i skrzynki magazynowe do przechowywania warzyw i owoców – różne warianty

Oferujemy zarówno pojemniki na warzywa do spiżarni, jak i akcesoria do chłodziarek, lad chłodniczych i zamrażarek. Nasze przybory zachowują swoje właściwości zarówno w niskich, jak i wysokich oraz ujemnych temperaturach. Odznaczają się długą żywotnością, nawet w warunkach intensywnego użytkowania, jakie panują w każdej profesjonalnej kuchni.

Co ważne, dostępne pojemniki na warzywa do kuchni mają różne rozmiary. Dzięki temu z łatwością można je dostosować do ilości nie tylko wykorzystywanych produktów, ale i miejsca na kuchennym blacie czy też półce w chłodziarce. Oferowane skrzynki magazynowe wyposażone są w praktyczne zamknięcia, a także uchwyty do przenoszenia, co ułatwia transport produktów.

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: Stalgast
Kod produktu: 064102

Pojemnik Fifo, V 7 l Stalgast 064102

Cena podstawowa 66,67 zł Cena 60,00 zł
Netto 48,78 zł bez VAT
  • -10%
Pokazano 1-12 z 52 pozycji