- -25%
Profesjonalny wózek transportowy marki HENDI przeznaczony do transportu naczyń, potraw oraz akcesoriów gastronomicznych w restauracjach, hotelach, firmach cateringowych oraz innych obiektach zbiorowego żywienia. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką trwałość oraz odporność na intensywne użytkowanie w środowisku gastronomicznym.
Wózek ułatwia transport naczyń, produktów spożywczych oraz akcesoriów pomiędzy stanowiskami pracy, zwiększając ergonomię pracy personelu gastronomicznego oraz usprawniając obsługę zaplecza kuchennego.
Solidna konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość oraz łatwość utrzymania urządzenia w czystości. Wózek przeznaczony jest do pracy w profesjonalnych kuchniach gastronomicznych oraz miejscach o intensywnym ruchu.
Wózek transportowy znajduje zastosowanie w restauracjach, hotelach, firmach cateringowych, stołówkach oraz innych obiektach zbiorowego żywienia, gdzie konieczny jest sprawny transport naczyń, produktów oraz akcesoriów gastronomicznych.
| Marka | HENDI |
| Product Line | Kitchen Line |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Długość | 905 mm |
| Szerokość | 585 mm |
| Wysokość | 945 mm |
| Waga netto | 10.81 kg |
| EAN | 8711369810002 |
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.