- -26%
Profesjonalna szafa mroźnicza gastronomiczna GN 1/1 przeznaczona do pracy z centralnym układem chłodniczym, zapewniająca stabilne i wydajne mrożenie w wymagających warunkach gastronomicznych.
Dzięki zastosowaniu wymuszonego obiegu powietrza oraz precyzyjnego sterowania elektronicznego urządzenie gwarantuje równomierny rozkład temperatury w całej komorze. System automatycznego odszraniania i odparowania skroplin znacząco ogranicza konieczność obsługi.
| Wymiary (S × G × W) | 650 × 590 × 1900 mm |
| Pojemność | 376 L |
| Zakres temperatur | –15°C / –22°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Moc chłodnicza | 269 W (temp. odpar. –30°C) / 330 W |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 200 W / 230 V |
| Zużycie energii | 7,1 kWh / 24 h |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Idealna do gastronomii, hoteli, kuchni przemysłowych oraz obiektów pracujących w systemach centralnego chłodzenia.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.