Aktywne filtry

Cena

  • 5,00 zł - 47,00 zł

    -
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

POJEMNIKI GN Z TRITANU

Czym są pojemniki GN z tritanu? Co warto o nich wiedzieć?

Pojemniki GN to niezbędne wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego, ale także są bardzo przydatne w prywatnej kuchni. Posiadają różne kształty, dzięki czemu łatwo dobrać odpowiednie wielkości czy pojemności do przechowywania wskazanego produktu.

To co wyróżnia pojemniki – to skład, każdy z nich spełnia restrykcyjne wymogi, dzięki czemu są dopuszczone do użytku w barach, restauracjach czy innych miejscach, w których istnieje kontakt z żywnością i koniecznością jej przechowywania po otwarciu.

Czym jest tritan? Poznaj pojemniki na żywność z tritanu - tworzywa nowej generacji

Tritan jest związkiem, tworzywem wykorzystywanym w produkcji pojemników na żywność. Związek został uznany za bardzo bezpieczny, pozbawiony toksycznych substancji, stąd bardzo duża popularność przedmiotów wykonanych z tego tworzywa. Świetnie zastępuje plastik, który często zawiera szkodliwe związki czy podatne na uszkodzenia szkło. W przeciwieństwie do niego tritan jest niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Pojemniki z tritanu są wolne od szkodliwych substancji, takich jak związki:

  1. siarki,
  2. azotu,
  3. kadmu,
  4. ołowiu,     
  5. rtęci,    
  6. BPA,
  7. BPS

Pojemniki na żywność wykonane z tego materiału cechuje przejrzystość, lekkość, bezpieczeństwo, a także duża możliwość nadawania kształtów i barw. Ponadto warto podkreślić, że przechowywana żywność nie zmienia swojego smaku, ani koloru. Pojemniki tritanowe nie są także podatne na uszkodzenia mechaniczne, można je także bezpiecznie myć w zmywarce czy dezynfekować.

Aktywne filtry

Pokazano 1-10 z 10 pozycji