Aktywne filtry

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

POJEMNIKI GN POLIETYLENOWE

Dla poszukujących bezpiecznych pojemników wielokrotnego użytku do przechowywania żywności w swoim zakładzie lub domu, pojemniki i pokrywki do przechowywania żywności z polietylenu są idealne. Polietylen to trwałe tworzywo sztuczne, które jest odporne na korozję i plamy, dzięki czemu produkty te mogą być używane w dużych ilościach i wielokrotne. Ponieważ pojemniki z polietylenu są w stanie wytrzymać szeroki zakres temperatur, można również używać ich do przechowywania żywności w zamrażarce, lodówce lub innym miejscu narażonym na działanie silnych temperatur.

Dlaczego pojemniki z polietylenu są bardziej opłacalne?

Pojemniki i pokrywki do przechowywania żywności z polietylenu są tańsze niż inne rodzaje tworzyw sztucznych, ale są równie trwałe i wielokrotnego użytku. Można używać tych produktów do różnych zadań, takich jak zamrażanie dużych partii sosu, przechowywanie suchych produktów i utrzymywanie mięs w chłodzie. Produkty te wykonane są z wytrzymałego polietylenu, który jest odporny na plamy i korozję. Wiele z tych pojemników ma nawet gradienty pomiarowe z boku, co pozwala odmierzyć składniki wchodzące do pojemników i śledzić, ile zostało jedzenia.

Są bardzo poręczne i dzięki swoim kształtom potrafią dopasować się do bagażnika w samochodzie dostawczym jak też w spiżarni w domu i lokalu, oszczędzając przestrzeń składowania. Podczas używania tych pojemników przyczyniasz się do ochrony środowiska, wykorzystując dany produkt wielokrotnie co zmniejsza zbędne używanie jednorazowych opakowań. Ponadto pojemnik GN polietylenowy pozwala ograniczać marnowanie żywności za sprawą szczelności, przez co żywność pozostaje świeża przez dłuższy czas.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz