Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

KIELISZKI DO COCKTAILI

Szklane kieliszki do picia cocktaili

Nasza oferta szklanych kieliszków do cocktaili:

         Jakościowe szkło do zastosowań gastronomicznych

         Kieliszki do wielu rodzajów wysokoprocentowych napojów alkoholowych

         Naczynia do koktajli i drinków

         Możliwość mycia w zmywarkach gastronomicznych

Najbardziej popularne alkohole to piwo, wino i wódka. Czy powinieneś jednak ograniczać się jedynie do nich i zamykać w ten sposób na inne trunki? Naszym zdaniem nie i Ty z pewnością również to wiesz. Dlatego warto zwrócić uwagę również na inne napoje alkoholowe – koktajle będące mieszanką kilku składników a także gin, grappę, likiery, brandy i wiele innych. Każdy z nich ma swoich zwolenników i do każdego z nich służą różne kieliszki. Poznaj upodobania swoich klientów i wybierz dla nich odpowiedni zestaw alkoholi oraz naczyń do ich serwowania. Zapraszamy!

Szklane kieliszki do cocktaili

„Wstrząśnięte, nie zmieszane” – tę frazę zna wielu z nas. Takie właśnie powinno być idealne martini według Jamesa Bonda. Poza tym słynnym zdaniem pamiętamy również charakterystyczny trójkątny kształt kieliszków do wspomnianego drinka. Napój powstaje na bazie mieszanki ginu i wermutu. Innym popularnym drinkiem jest margarita. Jej kieliszki również są bardzo charakterystyczne, przypominając kształt odwróconego kapelusza. Cocktail ten tworzy się dzięki połączeniu tequili, likieru oraz soku z limonki. To jednak nie jedyne rodzaje naczyń do koktajli, które znajdziesz w naszym sklepie – jest tam dostępnych też wiele innych rodzajów i pojemności kieliszków.

Kieliszki do alkoholi

Nie samymi koktajlami żyje człowiek i wielu ludzi preferuje inne alkohole. Nie mówimy tu jednak o tych najbardziej powszechnych: piwie, wódce i winie. Koneserzy dobrych napojów wysokoprocentowych powinni się zapoznać z kieliszkami do słodkich likierów, koniaku, destylowanej z wina brandy, będącego odmianą jałowcówki ginu, grappy i wytwarzanego z soku z trzciny cukrowej rumu. Wiele z tych alkoholi może być pita nie tylko bez dodatków, ale stanowi też świetną bazę dla popularnych drinków. Nie trzeba szukać daleko – wystarczy sobie przypomnieć składniki ulubionego napoju wspomnianego wcześniej najsłynniejszego z brytyjskich agentów.

Kieliszki do wina?

Wspomnieliśmy wcześniej, że nie będziemy mówić o popularnych alkoholach, do których zaliczyliśmy wino. Do pewnego stopnia minęliśmy się z prawdą, mamy jednak coś na swoje usprawiedliwienie. W kategorii tej znajdziesz również kieliszki do sherry i burgunda. I chociaż alkohole te również zalicza się do win, przeznaczone do nich naczynia tworzą oddzielne kategorie naczyń.

Pokazano 1-12 z 40 pozycji