- -25%
Profesjonalny warnik gastronomiczny z kolekcji UNIQ marki HENDI zaprojektowany przez niderlandzkiego projektanta Roberta Bronwassera. Urządzenie przeznaczone jest do gotowania oraz utrzymywania temperatury gorących napojów w bufetach, restauracjach, hotelach oraz firmach cateringowych. Dzięki pojemności użytkowej 9 litrów pozwala przygotować większą ilość napojów jednocześnie, co znacząco usprawnia obsługę podczas śniadań hotelowych, konferencji czy wydarzeń cateringowych.
Nowoczesna stylistyka linii UNIQ została zaprojektowana z myślą o eleganckiej prezentacji w strefach bufetowych. Obudowa wykonana z satynowanej stali nierdzewnej w kolorze czarnym zapewnia trwałość oraz estetyczny wygląd, a kompaktowa konstrukcja umożliwia wygodne użytkowanie w profesjonalnych warunkach gastronomicznych.
Warnik wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz elementów z polipropylenu (PP), dzięki czemu cechuje się odpornością na intensywne użytkowanie oraz łatwością utrzymania w czystości. Element grzewczy w postaci grzałki o mocy 950 W umożliwia szybkie podgrzewanie wody do temperatury wrzenia.
Analogowy panel sterowania pozwala na intuicyjną regulację temperatury w zakresie od 30°C do 100°C. Urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz stopień ochrony IPX1, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania w środowisku gastronomicznym.
Warnik posiada kran spustowy umożliwiający wygodne nalewanie napojów oraz wskaźnik poziomu płynu ułatwiający kontrolę zawartości zbiornika. Maksymalna wysokość naczynia, które można ustawić pod kranem, wynosi 100 mm.
Warnik HENDI z linii UNIQ przeznaczony jest do profesjonalnego przygotowywania i serwowania gorących napojów. Sprawdza się w:
Urządzenie przeznaczone jest do gotowania wody oraz przygotowywania gorących napojów takich jak herbata czy grzane wino. Nie należy używać go do podgrzewania mleka ani napojów mlecznych.
| Marka | HENDI |
| Seria | designed by Robert Bronwasser |
| Napięcie | 220–240 V |
| Rated Frequency | 50 Hz, 60 Hz |
| Moc wejściowa | 950 W |
| Objętość użytkowa | 9 L |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 100 °C |
| Jednostka temperatury | Celsjusz |
| Panel sterowania | Analogowy |
| Element grzewczy | Grzałka |
| Kran spustowy | Tak |
| Maksymalna wysokość naczynia | 100 mm |
| Programowalny | Nie |
| Podłączenie do wody | Nie |
| Wymagana instalacja przez elektryka | Nie |
| Zabezpieczenie | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Stopień ochrony IP | IPX1 |
| Materiały | Stal nierdzewna, PP (Polipropylen) |
| Kolor | Czarny |
| Długość | 307 mm |
| Szerokość | 330 mm |
| Wysokość | 450 mm |
| Średnica | 225 mm |
| Waga netto | 2.5 kg |
| Długość przewodu | 1250 mm |
| Czas gotowania/przygotowywania | 58 min |
| Nieprzeznaczony do | Mleko czekoladowe, Mleko |
| EAN | 8711369211458 |
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.