- -26%
Profesjonalna szafa mroźnicza wjezdna GN 2/1 przeznaczona do gastronomii, zapleczy kuchennych oraz zakładów produkcyjnych. Urządzenie zapewnia stabilne przechowywanie produktów w niskich temperaturach oraz wysoką wydajność pracy.
Konstrukcja oparta na systemie monoblok z agregatem i parownikiem umieszczonym na górze urządzenia poza komorą zapewnia efektywne chłodzenie. Wymuszony obieg powietrza gwarantuje równomierny rozkład temperatury, a automatyczne odszranianie oraz odparowanie kondensatu gorącym gazem ograniczają konieczność obsługi.
| Model | AHK MTE71 01 Rilling |
| Wymiary zewnętrzne (L × D × H) | 770 × 800 × 2100 mm |
| Wymiary wewnętrzne (L × D × H) | 610 × 680 × 1715 mm |
| Pojemność | 780 L |
| Moc chłodnicza | 505 W (temp. odparowania -10°C) |
| Zasilanie – własne chłodzenie | 450 W / 230 V |
| Zasilanie – centralne chłodzenie | 200 W / 230 V |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zakres temperatur | -15°C / -22°C |
| Zużycie energii | 7,8 kWh / 24 h |
| Oświetlenie | LED |
Zastosowanie: Profesjonalne przechowywanie produktów mrożonych w gastronomii i produkcji żywności z wykorzystaniem systemu GN 2/1.
Uwaga:
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.