- -25%
Szafa chłodniczo-mroźnicza Arktic Profi Line 233153 to profesjonalne urządzenie 3-drzwiowe przeznaczone do przechowywania produktów w dwóch strefach temperaturowych. Model łączy komorę chłodniczą o pojemności 890 l oraz komorę mroźniczą o pojemności 420 l, dzięki czemu sprawdza się w restauracjach, zapleczach gastronomicznych, kuchniach zbiorowego żywienia i innych punktach HoReCa.
Obudowę wewnętrzną i zewnętrzną wykonano z wysokogatunkowej stali nierdzewnej AISI 430, natomiast tylna zewnętrzna ściana została wykonana ze stali galwanizowanej. Urządzenie wyposażono w chłodzenie wymuszone, elektroniczny termostat, cyfrowy wyświetlacz, automatyczne odparowanie skroplin oraz 2 agregaty chłodnicze EMBRACO.
| Producent / marka | Arktic |
| Linia produktowa | Profi Line |
| Kod produktu | 233153 |
| EAN | 8711369233153 |
| Typ urządzenia | Szafa chłodniczo-mroźnicza 3-drzwiowa |
| Pojemność komory chłodniczej | 890 l |
| Pojemność komory mroźniczej | 420 l |
| Zakres temperatur – komora chłodnicza | 0°C do 8°C |
| Zakres temperatur – komora mroźnicza | −17°C do −22°C |
| Zakres temperatur wg danych technicznych producenta | od −2°C do 8°C |
| Czynnik chłodniczy | R600a (130 g) / R290 (90 g) |
| Kompresory | 2 × NE2134Z, każdy o mocy 1/2 KM |
| Napięcie | 230 V |
| Moc wejściowa | 1150 W |
| Klasa klimatyczna | 4 (30°C / 55% RH) |
| Etykieta energetyczna | D |
| Numer EPREL | 467158 |
| Średnie dobowe zużycie energii elektrycznej | 9,32 kW / 24 h |
| Wymiary zewnętrzne | 1800 × 740 × (H)1950 mm |
| Waga | 207 kg |
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.