- -26%
Wydajny stół mroźniczy gastronomiczny 3-drzwiowy GN 1/1 zaprojektowany do intensywnej pracy w profesjonalnych kuchniach korzystających z centralnego systemu chłodzenia. Stabilne warunki mrożenia pozwalają ograniczyć straty produktów i zachować ich wysoką jakość.
Dzięki centralnie umieszczonemu parownikowi oraz wymuszonej cyrkulacji powietrza urządzenie zapewnia równomierny rozkład temperatury w całej komorze, co przekłada się na większą powtarzalność pracy i bezpieczeństwo przechowywania żywności.
Automatyczne odszranianie oraz odparowanie kondensatu gorącym gazem ograniczają konieczność obsługi, a elektroniczny sterownik umożliwia precyzyjne zarządzanie temperaturą.
| Nr artykułu | ATK ZK731 1702 Rilling |
| Typ | Stół mroźniczy GN 1/1 |
| Wersja | Do centralnego chłodzenia – z blatem bez rantu tylnego |
| Wysokość korpusu | 700 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wymiary (S × G × W) | 1625 × 700 × 850 mm |
| Pojemność | 490 L |
| Moc chłodnicza | 460 W (temp. odpar. -30°C) |
| Zakres temperatur | -18°C / -20°C |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 740 W / 230 V |
| Wyposażenie standardowe | 3 ruszty nierdzewne, 3 pary prowadnic |
| Uwaga | Dla wersji z centralnym chłodzeniem nie dostarczamy zaworów rozprężnych |
Zastosowanie: Stół mroźniczy przeznaczony do profesjonalnej gastronomii pracującej w systemach centralnego chłodzenia, gdzie liczy się wydajność, ergonomia i niezawodność.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.