- -26%
Wydajny stół mroźniczy gastronomiczny GN 1/1 przeznaczony do pracy w systemach centralnego chłodzenia, gdzie kluczowa jest stabilność temperatury i niezawodność działania. Zapewnia równomierne mrożenie w całej komorze, dzięki czemu produkty zachowują jakość i są bezpieczne do dalszej obróbki.
Dwudrzwiowa konstrukcja ułatwia organizację pracy i szybki dostęp do produktów. Wersja bez rantu tylnego pozwala na swobodne wkomponowanie urządzenia w ciągi technologiczne i dopasowanie do indywidualnej zabudowy kuchni.
Profesjonalny stół mroźniczy przystosowany do centralnego chłodzenia sprawdzi się w restauracjach, cateringu oraz kuchniach produkcyjnych pracujących na instalacjach chłodniczych.
| Model / nr artykułu | ATK ZK721 1602 |
| Konstrukcja | 2 drzwi |
| Standard GN | GN 1/1 |
| Pojemność | 270 L |
| Wymiary (S × G × W) | 1150 × 700 × 850 mm |
| Wysokość korpusu | 650 mm |
| Blat | bez rantu tylnego |
| Zakres temperatur | -18°C / -20°C |
| Moc chłodnicza | 250 W (temp. odparowania -30°C) |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 390 W / 230 V |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Restauracje, catering oraz kuchnie produkcyjne pracujące w systemach centralnego chłodzenia wymagające stabilnych warunków mrożenia.
Uwaga: Dla wersji z centralnym chłodzeniem nie dostarczamy zaworów rozprężnych.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.