- -26%
Profesjonalny stół chłodniczy piekarniczy EN 600×400 przeznaczony do intensywnej pracy w piekarniach, cukierniach oraz gastronomii. Model w wersji bez blatu umożliwia pełną integrację z ciągiem technologicznym lub zastosowanie indywidualnego blatu roboczego.
Urządzenie przystosowane do centralnego chłodzenia pozwala na optymalizację kosztów eksploatacji. Parownik zapianowany w tylnej ścianie zwiększa przestrzeń użytkową komory, a wymuszony obieg powietrza zapewnia równomierną temperaturę na wszystkich poziomach.
Automatyczne odszranianie oraz odparowanie skroplin gorącym gazem ograniczają obsługę i zapewniają stabilną pracę urządzenia.
| Model | AKT ZK824 6600 |
| Typ | Stół chłodniczy EN 600×400 mm |
| Liczba drzwi | 2 |
| Wysokość korpusu | 650 mm |
| Głębokość | 800 mm |
| Wymiary (S × G × W) | 1292 × 775 × 800 mm |
| Pojemność | 370 l |
| Moc chłodnicza | 310 W (temp. odparowania −15°C) |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 80 W / 230 V |
| Wyposażenie | 10 par prowadnic |
Uwaga: Dla wersji z centralnym chłodzeniem nie dostarczamy zaworów rozprężnych.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.