- -26%
Profesjonalny stół chłodniczy gastronomiczny GN 1/1 przeznaczony do pracy w systemach centralnego chłodzenia, gdzie liczy się wydajność, duża pojemność oraz optymalizacja kosztów energii.
Model Rilling AKT ZK741 1702 dzięki czterem niezależnym komorom zapewnia maksymalną organizację pracy i szybki dostęp do produktów. Blat bez rantu tylnego zwiększa ergonomię stanowiska i ułatwia utrzymanie czystości.
Wymuszony obieg powietrza zapewnia równomierne chłodzenie całej komory, co ogranicza straty produktów, a automatyczne odszranianie minimalizuje obsługę i przestoje.
| Model | AKT ZK741 1702 |
| Typ | Stół chłodniczy GN 1/1 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Wysokość korpusu | 700 mm |
| Wymiary (S × G × W) | 2095 × 700 × 850 mm |
| Pojemność | 570 l |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Moc chłodnicza | 330 W (temp. odparowania −10°C) |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 180 W / 230 V |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Stół chłodniczy GN 1/1 przeznaczony do intensywnej pracy w gastronomii, dedykowany do systemów centralnego chłodzenia, zapewniający stabilne warunki przechowywania i wysoką wydajność pracy.
Uwaga: Dla wersji z centralnym chłodzeniem nie dostarczamy zaworów rozprężnych.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.