- -26%
Kompaktowy stół chłodniczy gastronomiczny GN 1/1 zaprojektowany do intensywnej pracy w profesjonalnych kuchniach, gdzie kluczowa jest oszczędność miejsca, szybki dostęp do produktów i stabilne warunki chłodnicze.
Model Rilling AKT EK711 1702 z korpusem o wysokości 700 mm i blatem bez rantu zapewnia wygodną ergonomię pracy oraz łatwe utrzymanie czystości. Wbudowany agregat umożliwia pełną niezależność od instalacji centralnej i szybkie uruchomienie urządzenia.
Wymuszony obieg powietrza gwarantuje równomierne chłodzenie całej komory, co ogranicza straty produktów, a automatyczne odszranianie redukuje konieczność obsługi i zwiększa komfort pracy personelu.
| Model | AKT EK711 1702 |
| Typ | Stół chłodniczy GN 1/1 |
| Liczba drzwi | 1 |
| Wysokość korpusu | 700 mm |
| Wymiary (S × G × W) | 790 × 700 × 850 mm |
| Pojemność | 150 l |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Moc chłodnicza | 201 W (temp. odparowania −10°C) |
| Zasilanie (własne chłodzenie) | 300 W / 230 V |
| Zużycie energii | 1,9 kWh / 24 h |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Profesjonalny stół chłodniczy gastronomiczny GN 1/1 przeznaczony do przechowywania produktów spożywczych w kompaktowych przestrzeniach, zapewniający stabilne chłodzenie i wygodę pracy.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.